Menu Zamknij

Plus pokazuje LTE w salonach sprzedaży – przy okazji badanie rynku

Od czwartku, 20 października, w dziewięciu  miastach na terenie całej Polski w salonach sprzedaży sieci Plus można zobaczyć jak działa w praktyce sieć LTE. Operator zdecydował się na pokazanie klientom usług opartych na sieci w standardzie LTE – co oznacza dostęp do superszybkiego internetu.  

Plus korzysta podczas prezentacji usługi LTE z sieci pracującej w paśmie 1800 Mhz  należącej do spółki Mobyland.  Docelowo standard LTE będzie umożliwiał przesyłanie danych, z wykorzystaniem sieci radiowej,  z prędkościami powyżej 100 Mbit/s. W praktyce uzyskiwane prędkości oscylują od kilku do 30-40 Mbit/s.

Działanie sieci można ocenić w: Warszawie, Łodzi, Toruniu, Poznaniu, Katowicach, Dąbrowie Górniczej, Krakowie, Lublinie i Puławach. W wybranych salonach będzie można zobaczyć w praktyce działanie usługi internetowej oraz wypełnić ankietę. Zatem operator przy okazji prowadzi badania rynku.  Osoby, które wezmą udział w wypełnieniu ankiet otrzymają drobne upominki.

 1. Warszawa: Al. Jerozolimskie 65/79 (LIM), Al. Jerozolimskie 179 (Blue City), ul. Grójecka 64, ul. Ostrobramska 75 (Promenada)
 2. Kraków: ul. Bora Komorowskiego 37 (CH Krokus), ul. Zakopiańska 62 (CH Zakopianka),
 3. Toruń: ul. Olsztyńska 8 (CH Bielawy), ul. Żółkiewskiego 15 (CH Copernicus), ul. Piekary 35/39
 4. Łódź: ul. Karskiego 5 (Manufaktura), ul. Piotrkowska 153, ul. Piotrkowska 294, ul. Jana Pawła II 30 lok. B23 (CH Geant)
 5. Poznań: ul. Zamenhofa 133 (CH Rondo Selgros), ul. Serbska 7 (CH Tesco)
 6. Katowice: ul. Staromiejska 3
 7. Dąbrowa Górnicza: ul. Bandrowskiego 7B
 8. Lublin: Al. Spółdzielczości Pracy 30/32 (Galeria OLIMP)
 9. Puławy: ul. Piłsudskiego 52

 

 

Podziel się na:
 • PDF
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *