Menu Zamknij

Plus wprowadza do oferty Galaxy Tab 8.9 LTE

Plus jako pierwsza polska sieć wprowadza do swojej oferty tablet Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE wspierający najszybszą na świecie technologię LTE. Od 3 lutego będzie on dostępny w wybranych planach cenowych oferty „Internet mobilny dla Ciebie” i „Internet mobilny dla Firm” oraz podpisaniu umowy na 24 miesiące. Zawrotna prędkość, mobilność i atrakcyjny wygląd zapewnią jeszcze większy komfort pracy i zadowolenie z korzystania z mobilnego internetu w sieci Plus.

 

Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE łączy w sobie zalety netbooka, takie jak przeglądanie stron www, pisanie i wysyłanie wiadomości e-mail, oglądanie zdjęć i filmów, czytanie e-booków, zabawę w gry komputerowe, a jednocześnie dzięki mniejszym wymiarom, niewielkiej wadze oraz wbudowanemu modemowi pozwala na korzystanie z niego wszędzie gdzie jest zasięg sieci Plus. Dwurdzeniowy procesor zapewnia szybką i efektywną pracę, a dotykowy wyświetlacz o przekątnej8,9”oraz o wysokiej rozdzielczości pozwala na komfortową obsługę wielu aplikacji, zapewniając doskonałą jakość wyświetlanego obrazu.

Parametry techniczne tabletu Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE:

 

 

Waga:458 g

Wyświetlacz: TFT8.9”1280×800

Procesor: 2-rdzeniowy 1.5 GHz

Bateria: 6100 mAh

Odtwarzanie filmów Full HD (1080 p) i nagrywanie w HD (720 p)

Aparat fotograficzny 3.0 Mpix z AF + kamera 2 Mpix do połączeń wideo

Obsługiwane technologie: LTE/HSPA+

 

Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE jest idealnym urządzeniem do korzystania z nawigacji NaviExpert Plus oraz serwisu Ipla.

Interaktywna telewizja internetowa Ipla umożliwia odbiór transmisji na żywo oraz korzystanie z bogatej biblioteki materiałów VOD. W ofercie programowej znajdują się m.in: tysiące rozgrywek sportowych, mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej UEFA, Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej, kilkadziesiąt kultowych seriali, wideoklipy i koncerty muzyczne. Ipla posiada także funkcjonalności czatu i komunikatora.

NaviExpert Plus to osobista nawigacja online. Oprócz wyznaczania najkorzystniejszych tras, łącznie z aktualną informacją, jak ominąć korki, aplikacja dostarcza także informacji o najbliższych punktach użyteczności publicznej, takich jak stacje benzynowe, apteki, restauracje, kina wraz z aktualnym repertuarem itp. Pozwala też na wyznaczanie trasy zarówno dla osób podróżujących samochodem, komunikacją miejską, jak i przemieszczających się pieszo.

inf.pras. Plus, Samsung

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *