Menu Zamknij

Od 21 lutego taryfa Lubię To bez bonusa 30 procent za doładowania

Z potwierdzonych już oficjalnie redakcji MobileArena.pl informacji  wynika, że klienci sieci Play, którzy korzystają z oferty Lubię To przez kilka najbliższych tygodni nie będą otrzymywać bonusów za doładowania przy wykorzystaniu aplikacji Facebook lub strony internetowej operatora.

 

Operator zdecydował się na zmianę operatora doładowań w aplikacji Facebook oraz stronie doladowania.play.pl  – od 21 lutego trwają prace wdrożeniowe, których efektem jest zmiana operatora elektronicznych doładowań, a co za tym idzie wyłączono ‚na kilka tygodni’ wszystkie bonusowe doładowania.

Informację o zawieszeniu promocji dotyczącej doładowań promocyjnych w ramach oferty Lubię To potwierdził nam Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play. – Wymieniamy dostawce tej uslugi i musimy to tymczasowo ją wyłączyć – mówi Marcin Gruszka.

Według regulaminu promocja trwa do odwołania, w tej chwili jednak oficjalnie takiego odwołania nie było. Zatem doładowań promocyjnych można się domagać od operatora w procesie reklamacyjnym. W ramach innej promocji operator przyzna pod koniec kolejnego miesiąca bonus w postaci 5 zł w zamian za doładowanie 20 zł. Natomiast nie wiadomo jaki jest aktualny regulamin tych doładowań promocyjnych, ponieważ operator takich informacji nie udostępnił.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *