Menu Zamknij

22 czerwca PLAY wprowadzi do oferty iPhone’a 4S

PLAY ogłosił dzisiaj, że od piątku 22 czerwca iPhone 4S będzie dostępny w sprzedaży. Ceny wynoszą: złotówka na start plus miesięczna opłata w wysokości 179 zł za model 16GB, złotówka na start plus miesięczna opłata 199 zł za model 32 GB oraz złotówka na start plus miesięczna opłata 219 zł za model 64GB – wszystko w ramach umowy na 24 miesiące. Telefony są dostępne w większości salonów PLAY. PLAY wprowadzi do oferty również iPhone 4 – za złotówkę na start i miesięczna opłata w wysokości 159 zł w umowie na 24 miesiące – oraz iPhone 3GS, za złotówkę na start plus miesięczna opłata 139 zł, również w ramach umowy na 24 miesiące.

iPhone 4S jest najbardziej niesamowitym modelem iPhone’a napakowanym takimi hitami, jak dwurdzeniowy A5 Chip Apple’a zapewniający szybkość działania oraz olśniewającą grafikę czy nowy aparat z zaawansowaną optyką i opcją nagrywania filmów wideo 1080p HD. iPhone 4S jest wyposażony w iOS 5, najbardziej zaawansowany mobilny system operacyjny na świecie oraz iCloud, darmową sieciową chmurę, która współpracuje z iPhone’m, iPadem, iPod touch, komputerami Mac i komputerami osobistymi, automatycznie i bezprzewodowo przechowując treści z iCloud i przesyłając je do innych urządzeń.

– PLAY cieszy się, że może wprowadzić tak zaawansowane urządzenie do swojej sieci –powiedział, Jørgen Bang-Jensen, szef PLAY’a – Jesteśmy liderem technologii w Polsce, więc nasi klienci oczekują od nas innowacyjnych produktów, konkurencyjnych cen oraz niezawodnej sieci.


Dodatkowe informacje dotyczące sieci PLAY są dostępne na stronie www.play.pl

Dodatkowe informacje dotyczące iPhone’a 4S są dostępne na stronie: www.apple.com/iphone

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *