Menu Zamknij

Nowy Kingston Wi-Drive o pojemności 128 GB już w sprzedaży

Kingston Digital Europe Ltd. – spółka należąca do Kingston Technology Company, niezależnego światowego lidera na rynku pamięci, poinformowała o wprowadzeniu na rynek urządzenia Wi-Drive® o pojemności 128 GB. Nowy dysk pozwala na dzielenie się jeszcze większą liczbą plików dzięki technologii bezprzewodowej – stanowiąc idealne uzupełnienie dostępnych już na rynku urządzeń o pojemności 32GB i 64 GB. Dzięki technologii Wi-Fi oraz 4-godzinnej pracy baterii Kingston oferuje doskonałej jakości podręczny dysk, który potrafi połączyć takie urządzenia jak Apple iPad®, iPhone®, iPod®, iPod touch®, smartfony oraz tablety pracujące na platformie Android, a także Kindle Fire.

Wi-Drive za pomocą aplikacji “Kingston Wi-Drive” pobranej z App StoreTMpozwala odtwarzać filmy, mieć dostęp do muzyki oraz dzielić się plikami z innymi użytkownikami sprzętu firmy Apple. Aplikacja przeznaczona dla urządzeń działających na platformie Android jest już dostępna w sklepie z aplikacjami Google Play. Ze względu na dość duży wybór urządzeń pracujących na platformie Android, Wi-Drive oferuję szeroką gamę możliwości – każdy użytkownik może skorzystać z dedykowanej aplikacji lub przeglądarki.

Kingston Wi-Drive objęty jest roczną gwarancją oraz wsparciem technicznym 24/7.
Kingston świętuje w tym roku swoje 25 urodziny. Firma została założona w dniu 17 października 1987 roku i stała się największym producentem pamięci na świecie. Wideo oraz informacje na temat historii Kingston Technology można znaleźć tutaj. Dodatkowo w tym roku linia produktów HyperX obchodzi swoje 10 urodziny. Pierwszy moduł pamięci HyperX został wprowadzony na rynek w listopadzie 2002 roku.

 

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *