Menu Zamknij

Oglądaj telewizję gdziekolwiek jesteś z mobilnym tunerem iD-iPadTV

Produkująca akcesoria mobilne firma iD4Mobile, prezentuje miniaturowy tuner telewizyjny DVB-T, kompatybilny z urządzeniami firmy Apple. iD-iPadTV umożliwia odbiór naziemnej telewizji cyfrowej na iPhonie czy iPadzie.

Dedykowane oprogramowanie iDTV, dzięki któremu możliwy jest odbiór sygnału cyfrowego, można pobrać bezpłatnie w serwisie App Store. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji następuje automatyczna konfiguracja, skanowanie oraz zapisywanie kanałów.

idtv APPLE miniAplikacja iDTV wyświetla również informacje na temat bieżącego i następnego programu, pozwala na nagrywanie emitowanych treści oraz wybór opcjonalnych ścieżek dźwiękowych. Dodatkowo wyposażona jest w funkcję Timeshift, dzięki której widz może pauzować lub cofać nadawane programy i tym samym pozwolić sobie na przerwę podczas oglądania.

Użytkownik sprzętu marki Apple nie musi obawiać się, że szybciej wyczerpie baterię w swoim iPhonie lub iPadzie, ponieważ miniaturowy tuner został wyposażony w wewnętrzny akumulator umożliwiający około 9 godzin pracy. Ładowanie iD-iPadTV trwa około trzech godzin i odbywa się za pomocą złącza USB. Możliwe jest również włączenie trybu pracy, w którym tuner pobiera prąd bezpośrednio z urządzenia mobilnego.

Produkt nie wymaga połączenia z internetem, a jedynie podpięcia jednej z dwóch znajdujących się w zestawie anten. Mała antena teleskopowa wpinana jest bezpośrednio do tunera, druga – magnetyczna – posiada metrowy kabel zakończony standardowym złączem antenowym.

iD-iPadTV kompatybilny jest z systemem Apple iOS 5.1 w przypadku iPhone’ów 4S lub nowszych oraz iOS 4.3.3 w przypadku iPadów 2, 3 i 4.

Tuner iD-iPadTV podpinany jest do produktów marki Apple przez złącze 30-pinowe, a użytkownicy nowszych modeli mogą skorzystać także z portu Lightning za pomocą oryginalnej przejściówki.

 Specyfikacja:

Model iD-iPadTV

Interfejs Złącze 30-pinowe

Wymagania sprzętowe Urządzenie Apple

z dwurdzeniowym procesorem (iPhone 4S, iPad 2, New iPad)

Wymagania systemowe iPhone4S: iOS 5.1 lub nowszy,

The new iPad : iOS 5.1 lub nowszy,

iPad2 : iOS 4.3.3 lub nowszy

Zawartość zestawu – tuner TV ze złączem 30-pinowym

– antena teleskopowa

– antena prętowa

– adapter do gniazda antenowego

– instrukcja szybkiej instalacji

– przewód zasilający miniUSB

Wymiary 41 x 33 x 13 mm

Waga netto 14 g

 

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *