Menu Zamknij

Internet do 300 Mb/s oraz pakiet telewizji wysokiej rozdzielczości w Orange

orangeW wybranych lokalizacjach Warszawy można korzystać  z łącz Orange działających w technologii światłowodowej – poinformowało biuro prasowe operatora.  Nowy pakiet oferowany przez Orange kosztuje 199 w jego skład wchodzi telewizja, internet z prędkością do 300 Mb/s oraz nielimitowany telefon stacjonarny.

Wprowadzenie nowej oferty poprzedzony był pilotaż, podczas którego usługi bezpłatnie testowało ponad tysiąc klientów Orange.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pilotażu i pozytywnych ocen klientów. Testy techniczne dowiodły, że możemy zaoferować zdecydowanie wyższą prędkość internetu niż podczas pilotażu, gwarantując przy tym najwyższą jakość i niezawodność usług – mówi Monika Torbińska, dyrektor marketingu usług dla domu Orange Polska. – 300 Mb/s to rzeczywista prędkość internetu w domu, pozwala ona wszystkim domownikom jednocześnie, bez opóźnień, bez czekania, korzystać z multimedialnej rozrywki – oglądać film w jakości HD bez buforowania, transmisję z wydarzenia sportowego w czasie rzeczywistym, grać w sieci czy dzielić się zdjęciami na portalu społecznościowym. Jestem przekonana, że cały pakiet usług, który proponujemy, to absolutnie bezkonkurencyjna oferta, zarówno pod względem jakości jak i ceny – dodaje.

W pakiecie z internetem o prędkości 300 Mb/s klient otrzymuje również zestaw 119 kanałów telewizyjnych, w tym 35 nadawane w jakości HD, a także możliwość nielimitowanego korzystania z telefonu stacjonarnego.

W zestawie znajduje się także livebox 3.0 z najnowszym,  standardem Wi-Fi, nowoczesny dekoder telewizyjny z dyskiem umożliwiającym nagrywanie filmów i programów. Klienci mają też dostęp do usługi multiroom, która umożliwia domownikom oglądanie różnych kanałów telewizyjnych na dwóch telewizorach w tym samym czasie. Z kolei usłudze  Orange FunSpot, klienci korzystający z nowego pakietu będą mieli dostęp do Internetu także poza domem, na urządzeniach mobilnych. Klienci, którzy korzystają także z innych usług Orange Polska mogą połączyć je w pakiet Orange Open, zyskując prócz comiesięcznego rabatu także możliwość korzystania z pakietu telewizyjnego Canal+ Platinum bez dodatkowych opłat.

Cały zestaw jest dostępny w cenie 199 zł z VAT miesięcznie przy umowie na 24 miesiące. Podsumowując, w tej cenie klienci otrzymują:

 •  internet z prędkością 300 Mb/s
 • 119 kanałów telewizyjnych, w tym 35 HD w pakiecie Canal+ Silver
 • nielimitowane połączenia z telefonu stacjonarnego na numery w kraju i za granicą
 • modem Livebox 3.0 z najszybszym Wi-Fi za 0 zł
 • dekoder HD nowej generacji za 0 zł
 • dysk PVR umożliwiający nagrywanie filmów czy programów TV za 0 zł
 • Multiroom za 0 zł do końca roku
 • pakiet TV Canal+ Platinum z Orange Open bez dopłaty
 • dostęp do Internetu także poza domem w zasięgu sieci Orange FunSpot

Nowy pakiet  jest dostępny dla klientów, którzy testowali usługi w ramach pilotażu oraz nowych, mieszkających w zasięgu sieci światłowodowej. W tej chwili bezpośrednio do światłowodu podłączonych jest ponad 14 tysięcy gospodarstw domowych.

Nową ofertę można zamówić u doradców Orange, którzy będą się kontaktować z mieszkańcami budynków znajdujących się w zasięgu nowej usługi. Orange zapewnia także pełne wsparcie techników podczas instalacji usług w domu – instalacja usługi ze wsparciem techników jest całkowicie bezpłatna.

Prócz usług zawartych w pakiecie, klienci mogą też korzystać z dodatkowych możliwości, takich jak wideo na życzenie czy Telewizja Tu i Tam. W ofercie wideo na życzenie znajdą ponad tysiąc dostępnych tam filmów i programów telewizyjnych. Wypożyczenie filmu to dosłownie kilka kliknięć pilotem, a opłatę (od 3 do 10 złotych za film) można doliczyć do faktury za usługi Orange.

Z kolei usługa Telewizja Tu i Tam umożliwia dostęp do telewizji i filmów w dowolnym miejscu – na tablecie, smartfonie lub laptopie. W serwisie znajdą kilkadziesiąt kanałów telewizyjnych, programy muzyczne i sportowe oraz szeroki wybór filmów VOD.

Źródło: Materiał prasowy Orange

Podziel się na:
 • PDF
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *