Menu Zamknij

HP prezentuje pierwszego notebooka z technologią Leap Motion

Firma HP zaprezentowała nowe eleganckie komputery dla klientów indywidualnych, w tym pierwszy na świecie notebook ze zintegrowaną technologią Leap Motion™ oraz pierwszy ultrabook „dwa w jednym” bez wentylatora, wyposażony w procesor Intel® Core™ czwartej generacji.

„Nasi klienci potrzebują rozwiązań, które pozwolą im pracować i korzystać z rozrywki w sposób dostosowany do ich wymagań” — powiedział Louis Perrin, dyrektor ds. produktów dla klientów indywidualnych w dziale PPS w HP EMEA. „HP tworzy nową generację komputerów, a prezentowane innowacyjne produkty są na to dowodem.

 

Innowacje HPTuring IEP: 3c13 - HP Spectre x2, Left facing

  • HP Spectre13 x2 — notebook i tablet w jednym, pierwszy pozbawiony wentylatora ultrabook z odłączanym ekranem. Urządzenie jest wyposażone w procesor Intel czwartej generacji. Cicha praca tabletu, technologia Beats AudioTM, wyświetlacz Radiance Full HD (1080p) i elegancka konstrukcja sprawiają, że ten ultrabook „dwa w jednym” zapewnia elastyczność, nie ogranicza jednak wydajności ani mobilności.

 

  • HP ENVY17 Leap Motion Special Edition (SE) — pierwszy na świecie notebook ze zintegrowaną technologią Leap MotionTM. HP kształtuje sposób interakcji między ludźmi a technologią, wprowadzając na rynek innowacyjny komputer, który odczytuje ruchy dłoni i palców w powietrzu. Umożliwia to precyzyjną nawigację i kontrolę, dzięki którym gry, modele i prezentacje ożywają. Opcjonalny ekran Full HD o przekątnej 44 cm (17,3 cala) pozwala cieszyć się wyraźnym obrazem i żywymi kolorami wyświetlanych filmów i materiałów wideo. Najnowsze procesory Intel i rozwiązania graficzne NVIDIA oferują natomiast szybsze działanie i większą elastyczność.

 

Obudowy nowej generacji

Najnowsze urządzenia HP z odłączanym ekranem są wyposażone w funkcjonalne obudowy, które spełniają różnorodne wymagania i pozwalają przekształcić komputer w tablet. Trwałe zawiasy magnetyczne, podwójny akumulator (jeden w podstawie, drugi w tablecie), zaawansowane procesory i liczne kolory obudowy do wyboru sprawiają, że te nowe urządzenia to prawdziwa rewolucja.

Klientom, którzy chcą płynnie zmieniać swojego notebooka w tablet, nie rezygnując przy tym z własnego stylu, spodoba się HP Pavilion11 x2. Urządzenie jest dostępne w kolorze mieniącej się czerni, posiada dwie kamery Full HD oraz ekran o przekątnej 29.4cm (11.6-cala).

Ceny i dostępność

Notebook HP ENVY17 Leap Motion SE będzie dostępny w Polsce  w październiku 2013 r. w cenie od 5199 PLN.

Model HP Pavilion11 x2 pojawi się na rynku w listopadzie 2013 r. w cenie od 2699 PLN.

Ultrabook HP Spectre13 x2 będzie do nabycia w sklepach od listopada 2013 r. w cenie od 4799 PLN.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *