Menu Zamknij

Energy Mouse – jeszcze mysz czy już chomik?

Energy Mouse to pierwsza na świecie bezprzewodowa mysz komputerowa będąca jednocześnie bankiem energii. Wyposażona została w akumulator o pojemności 2700mAh oraz port USB służący do ładowania urządzeń mobilnych.

 

Energy Mouse_1Wbudowany akumulator pozwala na doładowanie baterii dowolnego smartfonu lub tabletu. Urządzenia podłącza się do portu USB myszki za pomocą dołączonego do zestawu kabla. Energia akumulatora jest dzielona tak, aby nigdy nie zabrakło jej dla myszki. Dlatego użytkownik nie musi obawiać się o prawidłowe działanie gryzonia podczas ładowania telefonu.Jeżeli energia z akumulatora wykorzystywana jest tylko do zasilania myszki, urządzenie może pracować na pojedynczym ładowaniu nawet przez 18 miesięcy. O poziomie naładowania baterii informują 4 diody umieszczone w górnej części obudowy.

Energy Mouse wyposażona została w 4 przyciski, w tym jeden służący do aktywacji trybu powerbanku oraz rolkę ułatwiającą przeglądanie dokumentów.

 

W obudowie znalazło się również miejsce dla pełnego portu USB, służącego do zasilania urządzeń mobilnych oraz portu microUSB, dzięki któremu naładujemy akumulator myszki.

Energy Mouse_2

Mysz została zaprojektowana tak, aby wygodnie mogły korzystać z niej zarówno osoby prawo, jak i leworęczne. Aby zapewnić użytkownikowi lepszy uchwyt, część obudowy pokryta została gumą.

Energy Mouse_3

Energy Mouse będzie dostępna w sklepach na terenie całej Polski w sugerowanej cenie detalicznej 99 PLN brutto. Sprzęt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

 

O marce Genius

Genius to przede wszystkim wysokiej jakości akcesoria komputerowe i urządzenia cyfrowe. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

 

Więcej informacji na stronie: www.genius-polska.pl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *