Menu Zamknij

Nowe aplikacje mobilne dla Microsoft Dynamics AX 2012

W ostatnim czasie firma Microsoft wprowadziła aplikacje mobilne dla firm korzystających z rozwiązania Microsoft Dynamics AX 2012 R2, które współpracują z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi na smartfony (Windows Phone, iOS, Android) oraz z Windows 8 na tablety. Aplikacje funkcjonują w 36 językach i  są dostępne również w Polsce do pobrania za darmo z właściwych sklepów dla poszczególnych systemów operacyjnych.

Wśród nowych rozwiązań znajduje się aplikacja mobilna na smartfony, która pozwala zarządzać wydatkami i rachunkami, a także umożliwia użytkownikom tworzenie i prezentowanie kart pracy – a wszystko to w połączeniu z Microsoft Dynamics AX 2012 R2.

image002 (1)

Użytkownicy tabletów z oprogramowaniem Windows 8 mogą natomiast wybierać spośród trzech aplikacji:

 

 • Dynamics AX 2012 Expenses (Wydatki) – pozwala na zarządzanie czasem
  i wydatkami, zwiększając efektywność pracy dzięki realizacji projektów w trakcie podróży.  Pomaga także przedsiębiorstwom wdrożyć politykę wydatków w bardziej płynny sposób.
 • Dynamics AX 2012 Timesheets  (Karty pracy) – umożliwia tworzenie grafików zadań
  i zarządzanie nimi, redukując czas przeznaczany na realizację projektów i upraszczając obowiązki administracyjne i rozliczeniowe, dzięki czemu firma może usprawnić działalność operacyjną.
 • Dynamics AX 2012 Approvals (Akceptacje) – pozwala menedżerom na zatwierdzanie wniosków biznesowych, takich jak wymagania budżetowe czy grafiki zadań, przedstawienie raportów z wydatków oraz zleceń zakupu w celu zredukowania działań administracyjnych i skrócenia czasu przeznaczanego na ich realizację.

 

Nowe aplikacje mobilne pozwolą użytkownikom systemu Microsoft Dynamics AX 2012 jeszcze szybciej realizować projekty dzięki możliwości mobilnego zarządzania swoim czasem, wydatkami czy procesem podejmowania decyzji i zatwierdzania wniosków. Umożliwiając naszym klientom mobilny dostęp do Dynamics AX, chcemy dodatkowo zwiększyć wartość dokonanej przez nich inwestycji w rozwiązanie – mówi Robert Skrzypczak, ekspert rozwiązań ERP w dziale aplikacji biznesowych Microsoft Dynamics.

image004

1. Ekran aplikacji na tablety z Windows 8 (Microsoft Dynamics AX 2012 Wydatki)

 

image006

2. Ekran aplikacji na tablety z Windows 8 (Microsoft Dynamics AX 2012 Karty pracy)

 

image008

3. Ekran aplikacji na tablety z Windows 8 (Microsoft Dynamics AX 2012 Akceptacje)

Podziel się na:
 • PDF
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *