Menu Zamknij

Niedrogie głośniki o dużej mocy od Genius

Genius wprowadza na rynek nowy, sześciokanałowy zestaw głośników Hi-Fi. SW-HF5.1 4800 cechuje się mocą wyjściową 125W RMS oraz drewnianą obudową. Zestaw wyróżniają: subwoofer o dużej mocy oraz panel LCD umożliwiający łatwą konfigurację.

SW-HF5.1 4800 3D BoxKomplet składa się z subwoofera o mocy 45W, wyposażonego w membranę o średnicy 6,5 cala oraz pięciu satelit o mocy 16W każda. Pasmo przenoszenia głośników zawiera się w przedziale 40Hz-20kHz, a stosunek sygnału do szumu wynosi 90dB.

Z przodu subwoofera znajduje się wyświetlacz LED oraz panel sterujący. Za jego pomocą można zmienić poziom głośności (również na poszczególnych kanałach), wyciszyć dźwięk, lub wybrać urządzenie, z którego będzie on odtwarzany.

SW-HF5.1 4800 sprawdzi się zarówno podczas oglądania filmów, grania, jak i słuchania muzyki. Z tyłu znajdują się złącza RCA, do których można podłączyć np. odtwarzacz DVD, telewizor czy konsolę do gier.

W komplecie z głośnikami znajduje się również pilot, który umożliwi zdalną kontrolę nad zestawem. Za jego pomocą możliwa jest m.in. zmiana poziomu głośności, całkowite wyciszenie dźwięku oraz wybór jednego z trzech źródeł sygnału.

Waga całego zestawu wynosi 9,2kg.

Głośniki Genius SW-HF5.1 4800 posiadają
24-miesięczną gwarancję producenta. Sugerowana cena detaliczna wynosi 319 PLN brutto.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *