Menu Zamknij

Planet ICA-320 – ultra miniaturowa kamera IP typu bullet z FullHD

Niewiarygodna jakość obrazu dzięki technologii FullHD

Planet ICA-3200 to kamera IP z obsługą PoE, która zapewnia obraz o wysokiej rozdzielczości. Wspiera kodowanie H.264, MPEG-4 oraz kompresję obrazu JPEG i pozwala na nagrywanie obrazu w jakości FullHD przy 25 klatkach na sekundę. Jest to doskonałe rozwiązanie do zdalnego i dyskretnego monitoringu wewnątrz budynków, takich jak domy, sklepy, restauracje, hotele, biurowce.

image002

Miniaturowa obudowa ułatwiająca instalację
ICA-3200 to niesamowicie lekka kamera IP zamknięta w kompaktowej obudowie, pozwala na szybki i prosty montaż na suficie lub ścianie. Cały proces instalacji może zająć mniej niż 60 sekund.

image004
Wyjątkowa jakość obrazu
Oprócz funkcji przetwarzania obrazu, takich jak Wide Dynamic Range (WDR) i Dimension Noise Reduction (DNR), ICA-3200 jest w stanie filtrować zbyt intensywne podświetlanie wokół obiektu oraz usunąć szumy z nagrania video. Skutkuje to bardzo jasnym i szczegółowym obrazem, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

image006
Zaawansowane zarządzenie zdarzeniami
Planet ICA-3200 obsługuje wiele zaawansowanych funkcji, w celu zwiększenia elastyczności nadzoru i możliwości zarządzania zdarzeniami. Zaawansowane funkcje obejmują interfejsy wejścia/wyjścia, służące do podłączenia urządzeń zewnętrznych, takich jak czujniki otwarcia drzwi, czy przekaźniki włączające światło.

image008 (1)
Elastyczna instalacja
ICA-3200 wspiera standard IEEE 802.3af PoE i może być zasilana za pomocą switcha z PoE lub mieszacza (injektora) PoE, co eliminuje konieczność instalacji dodatkowego gniazdka zasilającego w miejscu montażu kamery. Kamera jest też zgodna ze standardem ONVIF, co znaczy, że może pracować z innymi, kompatybilnymi urządzeniami. Pozwala to na integrację ICA-3200 z istniejącą już siecią i bezproblemową pracę. Ponadto kamera zawiera 64 – kanałowe oprogramowanie do zarządzania, które ułatwia monitorowanie. ICA-3200 jest kamerą zapewniającą wysoką niezawodność i wydajność.

image010 (1)

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *