Menu Zamknij

Sprawiedliwość na drodze – rejestrator trasy DVR-535 od firmy Genius

Genius zaprezentował rejestrator trasy DVR-535 z kątem widzenia 120 stopni, nagrywający w rozdzielczości HD 720p. Urządzenie skierowane jest przede wszystkim do kierowców stawiających na bezpieczeństwo i sprawiedliwość na drodze. Zapisy nagrań coraz częściej bowiem są wykorzystywane jako dowody w sądach.

DVR-HD560 box-BoutRejestrator DVR-535 nagrywa w rozdzielczości 1280×720, przy 30 klatkach na sekundę. Nagrania można odtworzyć na 2,4-calowym ekranie z matrycą TFT. Dzięki kątowi widzenia wynoszącemu 120 stopni kamera ma szerokie spojrzenie na wydarzenia na jezdni. Może to być przydatne podczas spornych sytuacji, gdy kluczowe jest zachowanie innych uczestników ruchu drogowego. Rejestracja jest możliwa także po zmroku, dzięki lampie podczerwieni.

Filmy w formacie AVI zapisywane są na kartach Micro SD o pojemności do 32GB. Materiały nagrane dzięki DVR-535 można przenieść do komputera za pomocą kabla USB bądź czytnika kart SD.

Urządzenie zasilane jest ładowarką samochodową, dzięki czemu kamera zaczyna pracę automatycznie podczas rozruchu auta. Kamera posiada też wbudowaną baterię litowo-jonową.

W skład zestawu wchodzą: rejestrator DVR-535, ładowarka samochodowa, uchwyt mocowania do szyby, kabel USB i instrukcja w języku polskim.

Rejestrator jazdy Genius DVR-535 objęty jest
24-miesięczną gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna to 159 zł.

Więcej informacji na stronie: www.genius-polska.pl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *