Menu Zamknij

Nowy, płaski skaner dokumentowy Fujitsu fi-65F A6

Fujitsu przedstawia fi-65F, nowy model znanego skanera płaskiego Fujitsu A6, zaprojektowany z myślą o skanowaniu dowodów tożsamości. Osobny przycisk funkcji skanowania i gniazdo zasilania USB sprawiają, że fi-65F umożliwia szybkie i sprawne skanowanie. Skaner jest gotowy do pracy w ciągu jednej sekundy od uruchomienia  i rejestruje obraz czarno-białego dokumentu w rozdzielczości 300 dpi w ciągu zaledwie jednej sekundy, umożliwiając błyskawiczną i precyzyjną cyfryzację danych tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne, np. na lotniskach, w punktach obsługi klienta czy w recepcjach hotelowych. Model fi-65F jest wyposażony w PaperStream Capture i PaperStream IP – oprogramowanie do polepszania jakości i sterowniki do przetwarzania obrazu – najbardziej zaawansowane technicznie rozwiązania dla skanerów dokumentów z serii fi.

fi65F_left_1Skaner płaski Fujitsu to urządzenie doskonale sprawdzające się podczas skanowania paszportów, praw jazdy, dowodów osobistych i innych podobnych dokumentów. Poczty, banki, punkty kontroli granicznej i recepcje hotelowe to miejsca, w których szybkie tempo pracy i niewielkie rozmiary urządzenia są wielkimi zaletami. Z rozwiązania skorzystają także użytkownicy zajmujący się przetwarzaniem dokumentacji podczas transakcji związanych z telefonią komórkową, wypożyczaniem samochodów lub wydawaniem kart członkowskich. Skaner płaski Fujitsu podnosi wydajność i efektywność pracy, skracając jednocześnie czas obsługi interesantów.

 

Ulepszona wydajność i super szybkie skanowanie

„Sprzedaliśmy już setki tysięcy skanerów płaskich Fujitsu A6, a nasze urządzenia szybko stały się wyznacznikiem standardów jakości skanowania dokumentów tożsamości” – mówi Mike Nelson, General Manager Sales and Marketing w PFU Imaging Solutions Europe Ltd. „Nowy model z serii fi jest stworzony dla organizacji i firm, potrzebujących urządzenia do natychmiastowego skanowania dokumentów potwierdzających tożsamość w trakcie wszelkiego rodzaju operacji rejestracji, zapisywania i identyfikacji klientów” – dodaje Klaus Schulz, Manager of Product Marketing for EMEA w PFU Imaging Solutions.

 

fi65F_rightSkanowanie przy pomocy fi-65F odbywa się niezwykle szybko, co znacznie skraca czas oczekiwania klientów. Skaner jest gotowy do pracy w mniej niż sekundę po włączeniu i pozwala na rejestrację czarno-białego obrazu dokumentu A6 w rozdzielczości 300dpi w ciągu 1 sekundy, lub 1,7 sekundy w przypadku dokumentu kolorowego. Urządzenie posiada przycisk uruchamiający skanowanie przy pomocy jednego dotknięcia, a także gniazdo zasilania USB, pozwalające na korzystanie ze skanera bezpośrednio w recepcji oraz pracę bez potrzeby dostępu do sieci. Skanowanie trwa zaledwie dwie sekundy, jeśli urządzenie jest zasilane z kabla USB.

 

fi65f_scanningcardNowe oprogramowanie do przetwarzania obrazu PaperStream

Model fi-65F jest wyposażony w najnowsze oprogramowanie dla skanerów z serii fi, pozwalające uzyskać najwyższą jakość obrazu. Narzędzia do polepszania jakości i przetwarzania obrazu PaperStream IP przygotowują skanowane dane do późniejszej obróbki i przetwarzają każdy dokument w wysokiej jakości obraz, komunikując się ze standardowymi aplikacjami skanującymi za pośrednictwem interfejsów TWAIN lub ISIS. Oprogramowanie do rejestracji obrazu PaperStream Capture optymalizuje proces skanowania, dzięki funkcjom polepszania jakości, automatycznej korekcie przekrzywionych dokumentów, a także możliwości stosowania predefiniowanych profili pracy i obróbki.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *