Menu Zamknij

Nowe SIMy w sieci Lycamobile

Sieć Lycamobile, największy na świecie dostawca tanich międzynarodowych usług komunikacyjnych, oprócz jesiennych nowości w ofertach pakietowych wprowadza do obiegu karty SIM o zmienionej grafice i kolorystyce. Na początek dostępne będą nowe SIMy o nominale 10 zł, później do punktów sprzedaży trafią (także nowe) startery o nominale 5 PLN. Oba nowe startery umożliwiają używanie SIM-a zarówno w standardowym formacie jak i formacie micro-SIM.

LM_Poland_NEW_Large_Simpack_Front_Ver-7_Dual_Split-10-1Karty startowe SIM Lycamobile dostępne w Polsce zawierają kredyt na rozmowy w wysokości swojego nominału (odpowiednio 5 i 10 PLN). Można je nabyć w licznych punktach sprzedaży na terenie całej Polski. Są to ogólnodostępne sieci sklepowe (np. Żabka, Freshmarket, Top-Press) oraz urzędy pocztowe, kioski, drogerie i punkty usługowe. Lista miejsc gdzie można nabyć karty SIM oraz doładowania znajduje się na stronie internetowej operatora. Na stronie (oraz na profilu sieci na FB) można też zamówić darmowe startery.

Ciekawostką jest fakt, że na karcie startowej Lycamobile nie znajdziemy numeru telefonu – jest on przydzielany użytkownikowi dopiero po włożeniu karty SIM do telefonu bez SIM-locka.

Sieć Lycamobile ma bardzo atrakcyjny dla użytkowników czas wykorzystania karty SIM. Jest to 60 dni, w czasie  których klient musi wykonać jakąkolwiek operację na karcie – np. jedno połączenie lub SMS. Jeśli po upływie 60 dni od aktywacji karty nic takiego nie nastąpi, karta SIM zostanie dezaktywowana, co oznaczać będzie utratę możliwości korzystania z usług Lycamobile. W takiej sytuacji, co jest zapisane w regulaminie, Lycamobile zapewni dodatkowy 30-dniowy termin na wykonanie połączenia głosowego, wysłanie SMS, skorzystania z transmisji danych, skorzystanie z Usługi o podwyższonej opłacie albo zasilenie Konta.

Jeżeli w okresie dodatkowych 30 dni Abonent wykonana połączenie głosowe, wyśle SMS, skorzysta z transmisji danych, skorzysta z Usługi o podwyższonej opłacie albo zasili Konto, będzie on miał nadal możliwość korzystania z usług Lycamobile a jego Konto pozostanie do wykorzystania.

Jeżeli w okresie dodatkowych 30 dni Abonent nie wykona połączenia głosowego, nie wyśle SMS, nie skorzysta z transmisji danych, nie skorzysta z Usługi o podwyższonej opłacie albo nie zasili Konta, utraci on możliwość korzystania z usług Lycamobile (Karta SIM zostanie dezaktywowana).

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *