Menu Zamknij

Tracer Headshot – laserowy strzał w 10-tkę

Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń mobilnych opartych na systemie Android, prezentuje nową mysz dla wymagających graczy – Tracer Headshot. Myszka charakteryzuje się nowoczesnym designem i wyposażona jest w wysokiej jakości laserowy sensor AVAGO 9800.

Headshot_2Tracer Headshot to urządzenie zaprojektowane tak, by sprostać wymaganiom nawet najbardziej zapalonych graczy. Nowoczesny design, ergonomiczny kształt grzbietu oraz materiały wykorzystane do wykonania myszki dają poczucie pewności podczas użycia. Na bokach urządzenia dodatkowo zostały umieszczone podświetlone otwory, które nie tylko nadają ciekawy charakter gryzoniowi, ale również poprawiają  chwyt. Jednocześnie cztery duże ślizgacze zapewniają pełen komfort w czasie pracy. Myszka została wyposażona w laserowy sensor AVAGO 9800, który zapewnia najwyższą precyzję sterowania na każdej nawierzchni (szkło, drewno, pianka) i działa w rozdzielczości od 600 do 8200 DPI, natomiast informacje o zmianie położenia myszki są odświeżane do 1000 razy na sekundę (USB polling rate – 1000 Hz), co zapewnia natychmiastowe odwzorowanie każdego ruchu.  Łatwo dostępne przyciski (+/-) znacznie ułatwiają kontrolę i szybkie przełączanie rozdzielczości między poszczególnymi poziomami (600/1200/2000/3000/4800/6400/8200 DPI) – każdy z poziomów oznaczony jest innym kolorem oraz intensywnością jego podświetlenia. Urządzenie posiada łącznie 8 programowalnych przycisków. Specjalnie przygotowana aplikacja umożliwia dopasowanie zaawansowanych ustawień myszy do indywidualnych potrzeb. Dostępne jest aż pięć łatwych w konfiguracji trybów ustawień, które możemy przystosować do różnych rodzajów gier. Na spodzie urządzenia znajduje się zamykany otwór, w którym umieszczono sześć ciężarków umożliwiających dopasowanie wagi urządzenia do potrzeb użytkownika. Długi i wytrzymały kabel w oplocie, obudowa wykonana z wysokiej jakości materiałów oraz szeroka paleta ustawień pozwalają poczuć się, jak gdyby myszka została zaprojektowana specjalnie dla nas, a nowoczesny design zachęca do długich rozgrywek przed monitorem komputera.

Mysz Tracer Headshot jest dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 199 zł brutto. Produkt jest objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Specyfikacja techniczna:

Długość przewodu (m)

1,7

Gwarancja (miesiące)

24

Liczba przycisków

8

Rozdzielczość CPI / DPI

600/1200/2000/3000/4800/6400/8200

Sensor

AVAGO 9800

Zgodność z systemami operacyjnymi

Windows 98 SE, NT , ME, 2000, XP, VISTA, 7, 8, 8.1

Złącze

USB

Częstotliwość próbkowania (Hz)

125-1000

Oprogramowanie

Sterownik dołączony do produktu

Technologia

przewodowa

Zestaw ciężarków

Tak

Zmiana kolorów w różnych trybach DPI

Tak

 

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *