Menu Zamknij

Wandaloodporna miniaturowa kamera IP z FullHD

Planet ICA- 5250 to kamera IP z obsługą PoE, która zapewnia obraz o wysokiej rozdzielczości. Wspiera kodowanie H.264, MPEG-4 oraz kompresję obrazu JPEG i pozwala na nagrywanie obrazu w jakości FullHD przy 25 klatkach na sekundę. Certyfikat odporności IP66 oraz IK10 oznacza, że obudowa kamery jest odporna na kurz i deszcz i pozwala na pracę urządzenia w ekstremalnych warunkach, co czyni urządzenie idealnym rozwiązaniem do monitoringu zewnętrznego.

box_ICA-5250Miniaturowa obudowa ułatwiająca instalację

ICA- 5250 to niesamowicie lekka kamera IP zamknięta w kompaktowej obudowie, pozwala na szybki i prosty montaż na suficie lub ścianie. Cały proces instalacji może zająć mniej niż 60 sekund. Dodatkowo umożliwia ona manualne ustawienie kąta obiektywu.

Wyjątkowa jakość obrazu

Oprócz funkcji przetwarzania obrazu, takich jak Wide Dynamic Range (WDR) i Dimension Noise Reduction (DNR), ICA- 5250 jest w stanie filtrować zbyt intensywne podświetlanie wokół obiektu oraz usunąć szumy z nagrania video. Skutkuje to bardzo jasnym i szczegółowym obrazem, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Zaawansowane zarządzenie zdarzeniami

Planet ICA- 5250 obsługuje wiele zaawansowanych funkcji, w celu zwiększenia elastyczności nadzoru i możliwości zarządzania zdarzeniami. Zaawansowane funkcje obejmują interfejsy wejścia/wyjścia, służące do podłączenia urządzeń zewnętrznych, takich jak czujniki otwarcia drzwi, czy przekaźniki włączające światło.

Elastyczna instalacja

ICA- 5250 wspiera standard IEEE 802.3af PoE i może być zasilana za pomocą switcha z PoE lub mieszacza (injektora) PoE, co eliminuje konieczność instalacji dodatkowego gniazdka zasilającego w miejscu montażu kamery.  Kamera jest też zgodna ze standardem ONVIF, co znaczy, że może pracować z innymi, kompatybilnymi urządzeniami. Pozwala to na integrację ICA- 5250 z istniejącą już siecią i bezproblemową pracę. Ponadto kamera zawiera 64 – kanałowe oprogramowanie do zarządzania, które ułatwia monitorowanie. ICA-5250 jest kamerą zapewniającą wysoką niezawodność i wydajność.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *