Menu Zamknij

Najszybszy Internet w Warszawie od Vectry na Mikołaja

Vectra uruchamia w Warszawie Internet o największej w Polsce prędkości oferowanej indywidualnym odbiorcom. 6 grudnia mieszkańcy Stolicy otrzymują możliwość surfowania z prędkością 320 Mb na sekundę. W ten sposób po raz kolejny Vectra staje się liderem prędkości

image001Internetu wśród innych operatów i platform satelitarnych.Vectra znakomicie różnicuje pakiety swoich usług pod względem zawartości i ceny, aby lepiej zaspokajać indywidualne potrzeby abonentów. Ma także propozycje dla najbardziej wymagających, np. pakiet VIP telewizji cyfrowej i superszybki Internet. Obecnie najszybszy pakiet Internetu Vectry osiąga prędkość 320 Mb/s. Usługa w pierwszym etapie będzie udostępniona na terenie Warszawy.

Na wiosnę 2014 roku prędkość tą otrzymają kolejne miejscowości, gdzie Vectra jest obecna. Internet 320 Mb to prędkość przesyłu danych do 320 megabitów na sekundę do abonenta (download) oraz 16 megabitów na sekundę od abonenta (upload).

Podstawowa cena pakietu wykupionego solo wynosi 199,90 zł/miesięcznie. Będzie ją można łatwo obniżyć wykupując inne usługi Vectry.

Oferowanie tak dużych prędkości Internetu jest możliwe dzięki temu, że oparta na światłowodach sieć szkieletowa Vectry należy do czołówki krajowych sieci teleinformatycznych, jakie są w posiadaniu zarówno operatorów kablowych, jak i telekomunikacyjnych. Prawie cała sieć przesyłowa Vectry działa w oparciu o protokół EuroDOCSIS 3.0. Stała rozbudowa zarówno głównego ringu sieci szkieletowej jak i urządzeń peryferyjnych, pozwoli Vectrze oferować także usługi, które dopiero pojawią się w przyszłości.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *