Menu Zamknij

3 GB na Święta w Mikołajkowym prezencie od Orange na kartę

Pakiet internetowy 3 GB na Święta to nowa propozycja dla klientów korzystających z ofert Orange na kartę. Dzięki niej będą oni mogli swobodnie i bez obaw o koszty korzystać z internetu w telefonie przez całe święta a nawet dłużej. Pakiet 3 GB kosztuje tylko 3 zł i jest ważny przez 30 dni.

OrangZ Pakietu internetowego 3 GB na Święta mogą korzystać użytkownicy taryf Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go oraz Orange YES, a także korzystający z nich abonenci ofert Zetafon 
i Minutofon. Usługa umożliwia kupno pakietu danych na mobilny dostęp do internetu i WAP na terenie Polski.

Pakiet można aktywować dowolną liczbę razy, bez względu na to czy upłynął 30-sto dniowy termin od pierwszej aktywacji. Uruchamianie kolejnych pakietów powoduje zsumowanie środków i przesunięcie daty ważności pakietu.

Aby aktywować usługę wystarczy wysłać SMS o treści INT3 pod numer 260 (koszt SMS zgodny z cennikiem). Pakiet można włączyć także za pośrednictwem strony www.orange.pl, Biura Obsługi Klienta pod numerem *100 lub kontaktując się z Automatycznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem *500.

Pakiet zostanie włączony w ciągu 24 godzin.

Aby sprawdzić, jaką część pakietu pozostała do wykorzystania lub do kiedy pakiet jest ważny, wystarczy wysłać SMS o treści ILE3 pod numer 260.

Promocja Pakiet internetowy 3 GB na Święta trwa do 5 stycznia 2014 r.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *