Menu Zamknij

Karta graficzna AMD Radeon R7 260 to wydajność, efektywność i znakomita wartość sama w sobie

Firma AMD zapowiedziała kartę graficzną AMD Radeon™ R7 260, najnowsze uzupełnienie do kart AMD Radeon™ Serii R7, rodziny sprzętu zaprojektowanego dla codziennych graczy oraz ludzi szukających możliwości wyraźnego zwiększenia wydajności swojego komputera.

AMD_Radeon_R7_260_1Bazująca na zdobywającej nagrody architekturze Graphics Core Next (GCN), karta graficzna AMD Radeon R7 260 obsługuje również Mantle, czyli uznaną w branży technologię opracowaną przez AMD po to, aby umożliwić współczesnym deweloperom topowych gier tworzenie ich w taki sposób, żeby wykorzystywały maksimum mocy rdzeni GCN znajdujących się w komputerach i konsolach do gier. Technologia Mantle zapewnia skuteczny i prosty proces przygotowania gier, dzięki czemu te z nich, które to wykorzystują, mogą komunikować się w natywnym języku architektury GCN czerpiąc korzyść z optymalizacji sprzętowej uwalniającej wydajność i zapewniającej znakomitą jakość obrazu.

„Karta graficzna AMD Radeon R7 260 otrzymała wszystkie te unikalne funkcje, które wyróżniają markę Radeon na tle konkurencji,” powiedział Matt Skynner, corporate vice president i general manager w Graphics Business Unit w firmie AMD. „Naszym celem jest dostarczanie najlepszych technologii obliczeniowych do gier i innowacyjnych doznań z samego grania za sprawą naszej linii uznanych kart graficznych.”

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *