Menu Zamknij

Pinterest już dostępny po polsku

Pinterest, strona, gdzie dziesiątki milionów ludzi na całym świecie szukają inspiracji i na której planują swoją przyszłość, została przetłumaczona na język polski. Począwszy od dziś, polscy użytkownicy mogą korzystać z przetłumaczonej wersji strony Pinterest oraz aplikacji na iOS i Android.

Pinterest„W serwisie Pinterest chodzi o planowanie przyszłości poprzez zapisywanie wizualizacji i obrazów, które łączą dalej z informacjami takimi jak plany podróży, inspiracje do projektowania, czy produkty do kupienia. Polska ma bogatą kulturę kulinarną, turystyczną, podróżniczą, coraz więcej dzieje się wokół designu i mody, a także wokół wielu innych wizualnie interesujących tematów, które ludzie mogą łatwiej odkrywać i poznawać przy pomocy Pinterest,” powiedział Matt Crystal, szef działu International w Pinterest. „Polska wersja serwisu Pinterest to pierwszy krok w kierunku poprawy doświadczeń dla lokalnych Pinnersów.”

Pinterest ma nawet swój własny język:

  • Obiekty zapisane lub dodane do zakładek na Pinterescie nazywane są Pinami.
  • Ludzie zapisują Piny na swoich tablicach.
  • Społeczność Pinterest nazywana jest „Pinnersami”.

Pinnersi mogą zapisywać treści, które znajdują na swoich ulubionych stronach internetowych i blogach, mogą także odkrywać treści, które inni przypinają do Pinterest. Aby ułatwić przypinanie z innych stron internetowych, Pinnersi mogą dodać przycisk Pin It do swojej przeglądarki internetowej. Pinami można się też dzielić na Twitterze i Facebooku.

Firmy również mogą odnosić korzyści z Pinterest tworząc własne konta i dzieląc się swoimi treściami, aby zwiększyć liczbę odwiedzających ich własne strony internetowe.

Rosnąca globalna społeczność

PolskiW ciągu ostatniego roku, Pinterest uruchomił swoje wersje w ponad 20 językach, a dalsze tłumaczenia planowane są na 2014 rok.

Globalny wzrost to dla nas priorytet, ponieważ im więcej ludzi przyłączy się do nas, tym więcej zainteresowań będzie reprezentowanych i tym lepszy nasz serwis będzie się stawał dla Pinnersów,” powiedział Crystal.

Ludzie korzystają z Pinterest, aby tworzyć listy życzeń, planować urządzanie swojego domu, szukać inspiracji do podróży, odkrywać nowe przepisy kulinarne i z wielu innych powodów. Na Pintereście, ludzie mogą śledzić Pinnersów mających podobne zainteresowanie i odkrywać kreatywne pomysły do wykorzystania podczas codziennych zajęć lub kiedyś w przyszłości. Jak z globalnym narzędziem do odkrywania, Pinnersi mają dostęp do ogólnoświatowego zbioru wizualnych treści opartych na kategoriach, które ich najbardziej interesują. Wypróbuj Pinterest na www.pinterest.com, lub pobierając aplikację na iOS lub Android.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *