Menu Zamknij

Biały phablet Ascend Mate oraz nowe modemy i routery Huawei 3G/LTE już dostępne w Polsce

HUAWEI, wiodący światowy dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), ogłosił wprowadzenie na polski rynek phabletu Ascend Mate w białej obudowie. Dotychczas urządzenie było dostępne jedynie w kolorze czarnym. Phablet wyposażony jest w wyświetlacz HD o przekątnej 6,1 cala, czterordzeniowy procesor Hi-Silicon 1,5 GHz oraz baterię 4050 mAh. Ponadto, HUAWEI ogłosił wprowadzenie nowej linii modemów i routerów 3G/LTE.

Huawei Ascend MateIntuicja i elegancja

Ascend Mate to smukłe i eleganckie urządzenie, mierzące w najwęższym miejscu jedynie 6,5 mm. Phablet został zaprojektowany tak, aby mimo dużego ekranu, można go było obsługiwać jedną dłonią. Duzym udogodnieniem jest także rozbudowany, dedykowany interfejs HUAWEI Emotion UI oraz funkcja multitaskingu – podczas pisania wiadomości można jednym dotknięciem uruchomić np. kalkulator czy tryb notatek, bez konieczności wychodzenia z aktywnej aplikacji. Dodatkowym udogodnieniem podnoszącym komfort użytkowania Ascend Mate jest technologia Magic Touch, która pozwala na korzystanie z niego nawet w rękawiczkach.

Największy dostępny na rynku ekran

HUAWEI Ascend Mate wyposażono w ekran LCD HD w technologii IPS+ o przekątnej aż 6,1 cala i rozdzielczości 1280 x 720, gwarantując czystość obrazu i precyzję barw. To największy ekran smartofna dostępny obecnie na rynku. Dzięki tak dużemu ekranowi Ascend Mate doskonale sprawdzi się zarówno podczas przeglądania i edycji dokumentów, jak i oglądania filmów w jakości HD czy korzystania z zaawansowanych graficznie gier.

Wydajność bez kompromisów

HUAWEI Ascend Mate zasilany jest przez baterię 4050 mAh i czterordzeniowy procesor HUAWEI Hi-Silicon o częstotliwości taktowania 1,5 GHz. Stworzone przez HUAWEI technologie oszczędzania energii – QPC i ADRX sprawiają, że smartfon może pracować nawet dwa dni bez konieczności podłączania do zewnętrznego źródła zasilania. Ponadto, prędkość ładowania baterii w HUAWEI Ascend Mate jest o ponad 30% szybsza niż w innych urządzeniach tej klasy.

HUAWEI Ascend Mate pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.1. Phablet wyposażony jest w dwa aparaty – przedni o rozdzielczości 8 Mpix HDR z funkcją auto-focus oraz tylny HD o rozdzielczości 1 Mpix. Ponadto, Ascend Mate posiada podwójny mikrofon z technologią redukcji zakłóceń, zapewnia możliwość odtwarzania dźwięku w systemie Dolby oraz nagrywania w stereo

Huawei E5776Nowe modemy i routery HUAWEI 3G/LTE

HUAWEI wprowadził także na polski rynek nowy model routera wi-fi – E5220 oraz modem LTE E3272. E5220 to najmniejszy mobilny router ze znanej serii E5. Cechuje go minimalistyczna obudowa i elegancki design. Dzięki zastosowaniu funkcji fast-boot, router jest gotowy do pracy w zaledwie 5 sekund. Urządzenie obsługuje mobilną technologię HSPA+, umożliwiającą transfer o prędkości 21.1 Mb/s. Router może jednocześnie udostępnić Internet nawet 10 urządzeniom takim jak np. smartfony, tablety, notebooki, konsole PSP czy czytniki e-booków. Dzięki pojemnej baterii 1150mAh, E5220 może pracować do 4 godzin bez konieczności podłączania zewnętrznego źródła zasilania. Modem HUAWEI LTE E3272 wyróżnia natomiast opływowa i elegancka, biała obudowa. Modem może pobierać dane z maksymalną prędkością do 150 Mb/s oraz wysyłać z prędkością do 50 Mb/s, w zależności od warunków sieci. Urządzenie posiada także slot na kartę pamięci micro SD (do 32MB).

Są już także dostępne tańsze modele modemów USB – E3531 i E303. E303 jest bardzo prosty w obsłudze, wystarczy 15 sekund, by nawet mniej doświadczeni użytkownicy urządzeń mobilnych mogli się cieszyć dostępem do sieci. Modem oferuje 7,2 Mbps prędkości pobierania danych i 5,7 Mbps wysyłania. Można go również wykorzystać jako przenośną pamięć o pojemności 32 GB. Natomiast E3531 wyróżnia się elegancką stylistyką, prostą i ergonomiczną linią oraz białą obudową, która nadaje urządzeniu atrakcyjny wygląd. Modem pobiera dane z maksymalną prędkością 21 Mbps, wysyła natomiast z prędkością 5,76 Mbps. Modemy HUAWEI pozwalają cieszyć się nieograniczonymi zasobami Internetu niemal w każdym zakątku Polski bez obaw o rachunek od operatora.

Dostępność i cena

HUAWEI Ascend Mate w białej wersji kolorystycznej jest dostępny na polskim rynku pozaoperatorskim w sugerowanej cenie detalicznej 1499 PLN. Modemy i routery HUAWEI 3G/LTE dostępne są w sugerowanych cenach detalicznych: E5220 – 309 PLN, E3531 – 139 PLN, E303 – 129 PLN i E3272 – 469 PLN.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *