Menu Zamknij

Mobilna aplikacja TomTom MySports dla iOS już dostępna do pobrania

Firma TomTom poinformowała dziś, że mobilna aplikacja MySports dla iOS jest już dostępna do pobrania. Aplikacja MySports automatycznie łączy się ze sportowymi zegarkami GPS TomTom Runner oraz TomTom Multi-Sport, aby pobierać za pomocą technologii Bluetooth® Smart kluczowe informacje o osiągach użytkownika, w tym dystans, czas oraz kalorie.

7R00.001.00.1_Screenshot_ENUS_S2_iPad_1010Mobilna aplikacja ponadto pozwala użytkownikom rozpocząć trening szybciej dzięki automatycznemu przesyłaniu najświeższych danych satelitarnych QuickGPSFix do sportowych zegarków TomTom.

Aktywność użytkowników oraz historia treningów są natychmiast przesyłane na platformy społecznościowe, takie jak TomTom MySports, Runkeeper oraz MapMyFitness, co ułatwia biegaczom, rowerzystom i pływakom dążenie do postawionych sportowych celów.

Bezpłatna aplikacja TomTom MySports wykorzystuje technologię Bluetooth® Smart w celu bezprzewodowego połączenia ze sportowymi zegarkami GPS TomTom Runner oraz TomTom Multi-Sport. Aby aplikacja działała poprawnie wymagana jest aktualizacja oprogramowania zegarków za pośrednictwem portalu MySports. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników iPhone’ów i iPadów z systemem iOS 6 i nowszymi. Wersja na Androida pojawi się wkrótce.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *