Menu Zamknij

TRENDnet® Przedstawia bezprzewodowe urządzenie do monitoringu dziecka

TRENDnet, lider rozwiązań sieci przewodowych oraz bezprzewodowych, ogłosił dostępność nowego urządzenia podczas międzynarodowych targów CES 2014 w Las Vegas – bezprzewodowy monitor dziecka, model TV-IP743SIC – który sprawia, że monitoring twojego dziecka z dowolnego miejsca na świecie stanie się łatwiejszy, niż kiedykolwiek.

TV-IP743SIC_press_finalPo krótkiej instalacji aplikacji mobilnej dla urządzeń Apple® lub Android™, wystarczy otworzyć przeglądarkę internetową lub darmową aplikację, aby oglądać obraz na żywo przy pomocy smartfona, tabletu lub komputera.. Użytkownicy mogą podglądać obraz z kamerki z domu lub z dowolnego miejsca, dzięki usłudze TRENDnet Cloud.

Kompaktowa kamera ma wygodnie regulowaną podstawę I wyposażona jest w przegubowy uchwyt montażowy do instalacji na ścianie. Tryb nocny jest ogromną zaletą. TV-IP742SIC ma też diodę podczerwieni, która zapewnia widoczność w całkowitej ciemności na odległości do 5 metrów. Użytkownicy mogą również skonfigurować kamerę tak, aby wysyłała zarejestrowane nagrania na e-mail w przypadku wykrycia ruchu lub dźwięku. Urządzenie pozwala na dwukierunkową komunikację głosową dzięki wbudowanemu mikrofonowi i słuchawkom.

“Kamera TV-IP743SIC jest łatwa w instalacji i prosta w obsłudze,” stwierdził Sonny Su, dyrektor technologiczny TRENDnet. “Wystarczy, że użytkownicy będą po prostu śledzić kolejne kroki przedstawione na konfiguracji wideo, a urządzenie będzie gotowe do pracy w kilka minut.”

Prezentacja wideo:

Dodatkowe informacje:

Gwarancja: 3 lata
Dostępność: w handlu detalicznym i u innych partnerów TRENDnet od kwietnia 2014 r
Sugerowana cena detaliczna: ok. 329,99 zł

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *