Menu Zamknij

Nowe Taryfy LTE w ofercie Plusa

Plus wprowadza w dwóch wariantach nowe Taryfy LTE. Pierwszy z nich przeznaczony jest dla tych, którzy nie chcą być ograniczani limitami. Drugi, dla tych, którzy nie lubią planować z wyprzedzeniem, z jakich usług będą w danym miesiącu więcej korzystać.

plusW Polsce, tak jak na całym świecie dokonuje się smartfonowa rewolucja. Smartfon wypiera telefon, bo dzisiaj same rozmowy to już tylko jedna z wielu funkcji. To dostęp do internetu i możliwość swobodnego korzystania z jak najlepszej technologii – w przypadku Plusa to LTE – ma dziś największe znaczenie.

Po przyjrzeniu się klientom i rynkowi Plus zmienia podejście do abonamentów i wprowadza dwa warianty taryf. Jeden pozwalający cieszyć się z rozmów i smsów bez limitu, z dobranym pakietem internetowym i nowoczesnym smartfonem. Druga propozycja to taryfy i abonamenty, ale dające pełną wolność ich kształtowania. W każdym miesiącu każdy sam decyduje, czego bardziej mu potrzeba. Dużej części klientów w momencie podpisywania umowy trudno przewidzieć, z czego będą chcieli korzystać za pół roku. W rezultacie otrzymują zbyt dużą liczbę minut w abonamencie, za duży pakiet internetowy lub też pakiety smsów, które nie zawsze w pełni wykorzystują. Plus to zmienia, a nowa propozycja to:

  • Taryfy LTE z rozmowami i SMSami bez limitu do wszystkich sieci komórkowych wraz z pakietami internetowymi dopasowanymi do potrzeb klientów i nowoczesnymi smartfonami LTE.
  • Taryfy LTE z pakietami minut wymiennymi na gigabajty, dzięki czemu klient może
    w dowolny sposób korzystać ze swojego abonamentu.

Taryfy LTE z rozmowami i SMSami bez limitu

Od 11 lutego klienci mogą wybierać z abonamentów z pakietem internetowym dopasowanym do swoich potrzeb oraz nielimitowanymi rozmowami i SMSami do wszystkich sieci komórkowych w standardzie.

Dostępna w tej promocji oferta z telefonem za 69,99 zł, to najtańszy na rynku abonament, zawierający jednocześnie nielimitowane połączenia i SMSy do wszystkich sieci, telefon np. smartfon LTE oraz pakiet internetowy!

LTE – rozmawiaj i SMSuj bez limitu (dla stałych klientów oraz przenoszących numer):pl1

Na start oferty, po przekroczeniu pakietu internetowego, promocyjna cena za 1 MB wynosi 0,02 zł, co jest najtańszą stawką na rynku. Klienci mogą również dokupić za 9,99 zł miesięcznie nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne.

W ofercie dostępne będą także wyższe Taryfy LTE z pakietem 3 GB i znacznie niższymi cenami smartfonów.

A dla klientów, którzy nie potrzebują pakietu internetowego dostępna będzie również oferta bez telefonu z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci komórkowych
w abonamencie z e-fakturą za 29,99 zł (dostępna na www.plus.pl) oraz z nielimitowanymi rozmowami i SMSami do wszystkich sieci komórkowych za 39,99 zł .

Nowość! Taryfy LTE z pakietami minut wymiennymi na gigabajty!

Wkrótce w ofercie Plusa pojawią się również całkowicie nowatorskie abonamenty
z pakietami minut wymiennych na gigabajty.

LTE – wymienność (dla stałych klientów oraz przenoszących numer):

pl2

W zależności od potrzeb klienta, pakiet sam dostosowuje się do jego użycia w danym miesiącu. I tak, jeśli potrzebnych jest więcej minut na rozmowy, można zwiększyć ich liczbę w miejsce transferu danych. W odwrotnym przypadku, mniej rozmawiając zwiększamy wielkość naszego pakietu internetowego. Pakiet minut wymienia się na gigabajty w stosunku 200 min = 1 GB (czyli 1 minuta to 5 MB). Minuty można także wymienić na SMS-y
w stosunku 1:1.

Jak działa wymienność najlepiej obrazuje poniższy schemat:

pl3

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *