Menu Zamknij

WDRT-750AC – Dwuzakresowy router sieci bezprzewodowych w standardzie 802.11AC

Niesamowita prędkość bezprzewodowego połączenia nowej generacji

Planet WDRT-750AC obsługuje sieci bezprzewodowe w standardzie IEEE 802.11a/b/g/n/ac oraz zakresie 2,4 GHz (prędkośc do 300 Mb/s) i 5GHz (prędkość do 433 Mb/s). W porównaniu do innych routerów, WDRT-750AC oferuje większą szybkość transmisji i wygodniejszy sposób do włączania i wyłączania sygnału bezprzewodowego.

box_WDRT-750ACJednoczesna praca w paśmie 2,4GHz i 5GHz

W związku z rosnącą ilością urządzeń bezprzewodowo podłączonych do sieci w paśmie 2,4GHz jakość i szybkość połączeń drastycznie spadła. W celu uniknięcia zakłóceń i umożliwienia korzystania z szybkiego połączenia bezprzewodowego, WDRT-750AC nadaje sygnał w paśmie 5GHz, które idealnie nadaje się do przesyłania filmów w jakości HD czy też grania w gry on-line. Jednocześnie możliwe jest korzystanie z Internetu przy użyciu standardowej częstotliwości 2,4GHz. Planet WDRT-750AC działa więc jak dwa całkowicie niezależne punkty dostępowe w jednym urządzeniu.

Wbudowany firewall i funkcje kontroli dostępu

WDRT-750AC obsługuje funkcję NAT, która pozwala wielu użytkownikom na dostęp do Internetu za pomocą jednego adresu IP. Urządzenia umożliwia też stworzenie wirtualnego serwera, który oferuje określone usługi dla klientów. Ponadto wbudowany firewall chroni użytkowników Intranetu przed nieautoryzowanym dostępem i różnego rodzaju atakami DoS z Internetu. W celu zapewnienia jeszcze większego poziomu bezpieczeństwa, WDRT-750AC wspiera autoryzację użytkowników na podstawie adresów IP oraz MAC.

Pełne szyfrowanie połączeń bezprzewodowych

Aby zabezpieczyć bezprzewodową komunikacją, router Planet WDRT-750AC obsługuje aktualne technologie szyfrowania, takie jak: WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK oraz TKIP/AES. Urządzenie wspiera też technologię bezpiecznego łączenia z siecią Wi-Fi (WPS), dzięki czemu podłączenie nowego urządzenia do sieci jest wyjątkowo proste. Wystarczy przycisnąć przycisk WPS, a bezpieczne połączenie bezprzewodowe pomiędzy routerem i urządzeniem użytkownika zostanie nawiązane automatycznie.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *