Menu Zamknij

Cyfrowy Polsat i Polkomtel podjęły decyzję o zacieśnieniu współpracy

Cyfrowy Polsat i Polkomtel powołały wspólnie zarządzane  departamenty w ramach struktur obydwu firm. Będzie to służyło jak najlepszej współpracy i zbliżeniu Polkomtelu i Cyfrowego Polsatu.

plusPodjęte decyzje pozwolą już teraz przygotować się w możliwie korzystny sposób do rozwoju obydwu firm działających w przyszłości w jednej grupie. Grupie, której celem jest stać się liderem i największą grupą medialno-telekomunikacyjną na polskim rynku, dzięki zdobyciu zaufania jak największej liczby klientów, korzystających z unikalnego portfolio usług, jakie będzie oferować.

Wspólnie zarządzane departamenty zostały powołane w obszarach kluczowych dla obydwu firm: marketingu, sprzedaży, obsługi i utrzymania klienta oraz IT. Na czele wspomnianych departamentów stanęły wybrane osoby z Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu.

Zarządy obydwu Spółek wierzą, że przyczyni się to  do  jak najlepszej integracji i współpracy pracowników obydwu Spółek i pomoże w osiągnięciu ambitnych celów i wyzwań.

logo-out-no-claimDecyzje te zostały podjęte już teraz, gdyż intencją Zarządów jest jak najszybsze wykorzystanie możliwości, jakie może dać współpraca obydwu firm. Trwa proces zmierzający do formalnego zakończenia transakcji przejęcia Polkomtel przez Cyfrowy Polsat, ale Zarządy starają się jak najszybciej i bez zbędnej zwłoki wykorzystać wspólną dynamikę i elastyczność i już teraz rozpocząć budowanie przewag rynkowych, jakie mogą uzyskać dzięki współdziałaniu. Polkomtel i Cyfrowy Polsat pracowały już wcześniej razem nad kilkoma projektami, jednak dopiero teraz będą mogły zacząć wykorzystywać w pełni swoje wspólne możliwości i potencjał.

Powyższe decyzje stanowią kolejny istotny krok w kierunku integracji Polkomtelu z Cyfrowym Polsatem i budowy wartości obydwu Spółek. Są również kolejnym etapem, który ułatwi osiągnięcie celu, jakim jest uzyskanie jak największych korzyści oraz synergii wynikających z coraz bliższej współpracy  obydwu firm.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *