Menu Zamknij

Nowe transmitery TP-LINK TL-PA6010 – sieć bez kolejnych kabli

TP-LINK wprowadził na rynek najnowszą generację transmiterów sieciowych oferujących przesyłanie danych z prędkością do 600 Mb/s. Pierwszym, dostępnym w sprzedaży urządzeniem zgodnym z standardem AV600 jest TL-PA6010, który oprócz wysokiej wydajności wyróżnia się także nowoczesnym designem i kompaktowymi gabarytami (63×47×40mm).

TL-PA6010KIT_1Każdy z transmiterów TL-PA6010 jest wyposażony w gigabitowy port Ethernet, który gwarantuje bezproblemowe transmitowanie wielu strumieni wideo w jakości HD. Transmitery nowej generacji wykorzystują także ulepszony tryb oszczędzania energii, który pozwala na redukcję poboru prądu sięgającą 80%.

Atutem transmiterów TP-LINK jest możliwość szybkiego i łatwego zbudowania w pełni funkcjonalnej sieci domowej bez potrzeby korzystania z usług specjalistów. Wystarczy tylko podłączyć dwa (lub więcej) transmitery do gniazdek elektrycznych. Ponadto, dzięki przyciskowi Pair, można łatwo zabezpieczyć przesyłane dane oraz rozbudować funkcjonującą sieć o kolejne transmitery/punkty dostępowe.

W przypadku rozbudowanych sieci bardzo przydatna będzie funkcja QoS, umożliwiająca ustawienie priorytetów transmisji danych dla poszczególnych urządzeń i zastosowań.

Transmitery TL-PA6010 są już dostępne w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 329 zł za zestaw dwóch transmiterów. Transmitery objęte są 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Specyfikacja techniczna:

Standardy i protokoły

HomePlug AV, IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab

Porty

1 port Ethernet 1000Mb/s

Przyciski

Przycisk Pair

Dioda LED

Zasilanie, Powerline, Ethernet

Wymiary (S x G x W)

63×47×40mm (2.5x 1.9 x 1.6 cala)

Pobór prądu

<3W

Zasięg

Do 300m w obrębie budynku

Modulacja

OFDM (PLC)

Szyfrowanie transmisji

Szyfrowanie transmisji poprzez sieć elektryczną: 128-bit AES

Certyfikaty

CE, FCC, RoHS

Zawartość opakowania

Dwa transmitery sieciowe
Kabel Ethernet (RJ45) – 2m
Płyta CD
Instrukcja szybkiej instalacji

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *