Menu Zamknij

Planet NVR-1620 – 16 kanałowy rejestrator sieciowy z portem HDMI

Planet NVR-1620 idealnie nadaje się do wprowadzenia monitoringu IP wysokiej rozdzielczości w każdym przedsiębiorstwie, a także do uaktualnienia używanego systemu CCTV. Jest to 16 kanałowy rejestrator NVR, działający pod kontrolą systemu Linux, co zapewnia stabilną i wydajną pracę w szerokim zakresie zastosowań.

box_NVR-1620Urządzenie zostało wyposażone w złącze HDMI, co pozwala na podłączenie monitora, wyświetlającego obraz w rozdzielczości FullHD. NVR-1620 może być wykorzystany jako centrum sterowania i zarządzania maksymalnie 16 podłączonych kamer IP (zgodnych z ONVIF), tworząc inteligentne centrum nadzoru video. Wystarczy po prostu podłączyć kamery do rejestratora, aby zbudować system ochrony życia i mienia oparty na sieci IP. Planet NVR-1620 umożliwia także przechowywanie nagrań na 2 dyskach twardych w celu późniejszej analizy. Materiały mogą być zapisywane bez potrzeby używania dodatkowego komputera PC, przez co użytkownicy otrzymują bezpieczny system monitoringu. Rejestrator jest w pełni zgodny z mobilnymi systemami operacyjnymi – iOS oraz Android, a także z przeglądarką Internet Explorer w systemie Windows.

Obsługa monitorów o wysokiej rozdzielczości
NVR-1620 został wyposażony w złącza VGA i HDMI, co pozwala na podłączenie dwóch ekranów – jednego monitora lub telewizora o rozdzielczości FullHD (1920×1080) do podglądu obrazu z kamer i monitora VGA do sprawdzania stanu rejestratora w tym samym czasie. Rozwiązanie to eliminuje potrzebę korzystania z dodatkowego komputera PC. NVR-1620 może być obsługiwany za pomocą myszki i klawiatury USB lub bezprzewodowego kontrolera (sprzedawanego oddzielnie).

Zdalny podgląd obrazu w czasie rzeczywistym
Do rejestratora można podłączyć maksymalnie 16 kamer. Rejestrator NVR-1620 zapewnia wysoką wydajność i płynne nagrania z wielu kamer. Użytkownicy mogą zdalnie podglądać obraz z kamer i nagrania przy pomocy przeglądarki internetowej lub dołączonego oprogramowania CMS.

Łatwa konfiguracja i zarządzanie
Planet NVR-1620 umożliwia uruchomienie kreatora instalacji, co przyda się szczególnie początkującym użytkownikom. Urządzenie obsługuje interfejs użytkownika oparty na WebUI, dzięki czemu administratorzy mogą zdalnie zarządzać urządzeniem za pomocą przeglądarki internetowej. Ponadto NVR-1620 automatycznie wyszuka dostępne w lokalnej sieci kamery, upraszczając instalację. Połączenie wydajnego oprogramowania z wysokiej jakości sprzętem pozwoliło na stworzenie urządzenia, które nadaje się do zastosowań w różnych środowiskach.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *