Menu Zamknij

Internet w technologii LTE również w Vectrze

Już od połowy lutego abonenci mobilnego internetu Vectry mogą korzystać z najnowocześniejszej technologii LTE. w oparciu o infrastrukturę Play.Zmianie uległa również maksymalna prędkość transferu poza wspomnianą technologią z 2Mb/s do 15Mb/s. Większa prędkość dostępna jest zarówno dla obecnych, jaki nowych abonentów, którzy posiadają pakiet co najmniej 4GB. 

image002Vectra dołączyła do grona operatorów telekomunikacyjnych, którzy w swojej ofercie internetu mobilnego posiadają najnowocześniejszą technologię bezprzewodowej transmisji danych LTE. Największą jej zaletą jest wyższa prędkość transferu i szybsze przesyłanie plików, co w znaczący sposób wpływa na lepszy komfort użytkowania internetu poza domem. Aby móc korzystać z najnowszej technologii w Vectrze należy posiadać odpowiedni modem lub telefon/tablet obsługujący LTE oraz zakupić pakiet z co najmniej 4GB limitem transferu danych.

– Wprowadzenie do oferty usługi opartej na najnowszej technologii LTE jest naturalnym krokiem w rozwoju portfolio naszych produktów.Od kilku lat mamy znakomity internet stacjonarny, który cechuje się stabilnością, brakiem limitu oraz prędkością do 320 Mb/s. Natomiast nasi abonenci mają coraz większe wymagania i cenią sobie nie tylko jakość usługi, z której korzystają w domu, ale również stawiają na mobilność. To właśnie dla nich, jako uzupełnienie podstawowej oferty, wprowadziliśmy nowy produkt, który umożliwi im korzystanie ze świata rozrywki także poza domem– powiedział Rafał Kandziora, szef oferty rynkowej w Vectrze.

Nowy produkt w ofercie „solo” już teraz dostępny jest zarówno dla obecnych klientów, jak i nowych abonentów. Wkrótce operator zaproponuje atrakcyjną ofertę usługi mobilnego internetu LTE w pakietach, zawierających usługę telewizji cyfrowej lub super szybki internet stacjonarny bez limitu danych.
Internet mobilny LTE w sieci Vectra oparty jest na infrastrukturze operatora komórkowego Play.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *