Menu Zamknij

Poznaj Nokia 220 – przystępny cenowo telefon z dostępem do internetu

Nokia poszerza swoją ofertę wysokiej jakości, pięknie zaprojektowanych telefonów komórkowych o model Nokia 220. To premierowe urządzenie będzie najtańszym telefonem z dostępem do internetu w ofercie Nokia. Model oferuje dostęp do popularnych aplikacji społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, czy Yahoo Messenger. Nokia 220 posiada również opartą na chmurze przeglądarkę Nokia Xpress Browser, która wykorzystuje mniej danych i zapewnia wysoką wydajność, również przy wolniejszych sieciach. Dodatkowo Microsoft Bing ułatwi użytkownikom wyszukiwanie informacji w sieci. Nowy model przygotowano w wersji Single i Dual SIM. Telefon łączy znane już wzornictwo Nokia z odważnymi kolorami. Nokia 220 to telefon idealny dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z komórkami, jak również dla bardziej wymagających konsumentów. Jego użytkownicy z pewnością docenią także niską cenę urządzenia – na polskim rynku nie przekroczy ona 175 złotych.

Nokia-220-featKlasyczny design z nowoczesnym wykończeniem

Łatwa do czyszczenia i odporna na zarysowania klawiatura sprawia, że Nokia 220 sprawdzi się nie tylko podczas codziennego użytkowania, lecz także w bardziej ekstremalnych warunkach. Podtrzymując kolorowy, tętniący życiem design Nokia, znajdujący odzwierciedlenie w elementach obudowy telefonu, firma oferuje użytkownikom urządzenie, którego wzornictwo na długo pozostanie atrakcyjne. Nokia 220 została wyposażona w 2,4-calowy kolorowy wyświetlacz, o 30% większy od ekranu poprzednika – modelu Nokia 109. Matowe wykończenie urządzenia i dopasowane kolorystycznie klawiatury gwarantują wygodną obsługę.

Nokia 220 pozwala dzielić się ważnymi wydarzeniami dzięki możliwości udostępniania zdjęć i filmów stworzonych przy użyciu aparatu o rozdzielczości 2MP. Zdjęcia można udostępniać przez takie portale społecznościowe jak Facebook, Twitter, a także bezpośrednio na inne telefony z łącznością  Bluetooth za pomocą technologii Nokia SLAM. Telefon jest wyposażony w radio FM i odtwarzacz MP3 (z czasem odtwarzania do 51 godzin* przy połączeniu z kartą Micro SD o pojemności do 32 GB).

Nokia 220 wyróżnia się znakomitą żywotnością baterii – dzięki czemu użytkownicy jeszcze dłużej pozostaną w kontakcie ze swoimi bliskimi – czas czuwania wersji Single SIM to aż 29 dni, a Dual SIM – do 24 dni[1].

Znakomita rozrywka nie tylko online

Nokia 220 oferuje 6 gier na start: Gameloft, Block Breaker 3, Asphalt 6, Avengers, Assassin Creed, Modern Combat 2 oraz Real Football.

„Nokia 220 została zaprojektowana dla osób, które lubią klasyczne telefony oraz tradycyjne klawiatury. Doceniają one taką formę, ponieważ to rozwiązanie jest dla nich bardziej praktyczne, wygodne i łatwiejsze w użyciu. Chcą cieszyć się usługami dostępnymi wcześniej w smartfonach, takimi jak dostęp do portali społecznościowych i internetu” – podkreślił Timo Toikkanen, wiceprezes działu Mobile Phones firmy Nokia. „Jest to nasz dotychczas najtańszy telefon z dostępem do internetu, który sprawi, że kolejny miliard ludzi dostanie dostęp do chmury.”

Fot. Nokia


1 W warunkach testowych – w obydwu przypadkach, rzeczywiste wyniki mogą się różnić, w zależności od zastosowania

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *