Menu Zamknij

DataTraveler microDuo – zwiększ ilość pamięci w swoim smartfonie lub tablecie

Firma Kingston Digital Europe Co LLP, filia Kingston Technology Company Inc., niezależnego światowego lidera na rynku pamięci, wprowadza na rynek DataTraveler microDuo – niewielkich rozmiarów pamięć flash wyposażoną w wejścia USB i microUSB. Urządzenie pełni funkcję pamięci zewnętrznej dla smartfonów i tabletów z systemem Android™, pozwala na zwiększenie ilości pamięci dostępnej na urządzeniach mobilnych.

DataTraveler_microDuo_Usage_Image_DTDUO-cellphone_laptop_28_02_2014_00_00DataTraveler microDuo korzysta z gniazda microUSB w smartfonie lub tablecie. Po  podłączeniu zwiększa ilość dostępnego miejsca nawet o 64GB. To bardzo cenna funkcjonalność w czasach, gdy wiele smartfonów i tabletów nie posiada wejść na kartę microSD. Przenośna pamięć może być używana z każdym urządzeniem kompatybilnym ze standardem USB On-The-Go, a podwójny interfejs umożliwia użytkownikom przesyłanie danych bez konieczności podłączania się do komputera PC*.

DT microDuo został stworzony z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów, którzy lubią  robić wysokiej jakości zdjęcia, nagrywać filmy HD, a w przypadku niektórych urządzeń, również filmy w jakości 4K.  Dzięki nowej pamięci flash Kingstona mogą teraz łatwo przenosić duże pliki pomiędzy urządzeniami i zwalniać cenną przestrzeń tak, jak w przypadku standardowych pamięci flash.

“DT microDuo to przydatne urządzenie towarzyszące dla smartfonów i tabletów. Umożliwia szybkie przenoszenie plików z urządzenia mobilnego do pamięci flash, a w konsekwencji zwalnianie cennego miejsca na smartfonie lub tablecie. DT MicroDuo pozwala także na łatwe kopiowanie plików pomiędzy różnymi urządzeniami” – mówi Jean Wong, Flash memory business manager, Kingston®. “Smukła obudowa, z oczkiem na brelok i obrotową skuwką, kryje w sobie duże możliwości storage’owe. Dzięki DT microDuo użytkownicy mogą zawsze mieć przy sobie całą bibliotekę muzyki czy filmów, nie przejmując się ilością wolnego miejsca w pamięci swoich urządzeń.”

Lista urządzeń kompatybilnych z pamięcią DataTraveler microDuo znajduje się na stronie: www.kingston.com/otg/compatibility.  DataTraveler microDuo jest dostępny w wersjach z 8GB, 16GB, 32GB i 64GB pamięci. Urządzenie posiada pięcioletnią gwarancję. Producent zapewnia także bezpłatną obsługę techniczną.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.kingston.com/en/

Kingston DataTraveler microDuo – funkcje i specyfikacje:

 • USB OTG (On-The-Go): standard pozwalający na korzystanie z funkcji host w niektórych telefonach i tabletach z gniazdami microUSB, umożliwiający podłączenie urządzeń USB takich jak Kingston DT microDuo
 • 2-w-1: złącza microUSB i USB 2.0 zapewniają łatwy transfer danych pomiędzy smartfonami, tabletami i komputerami
 • Plug-and-Play: po prostu podłącz go do gniazda USB jak zwykłą pamięć Flash
 • Wygodny: bardzo niewielki, łatwo mieści się w kieszeni, więc łatwo go przenosić
 • Pojemność**: 8GB, 16GB, 32GB, 64GB
 • Interfejs: USB 2.0
 • Wymiary: 27.63mm x 16.46mm x 8.56mm
 • Temperatura pracy: 32°F do 140°F (0°C do 60°C)
 • Temperatura przechowywania: -4°F do 185°F (-20°C do 85°C)
 • Gwarancja i serwis: 5 lat gwarancji z bezpłatną obsługą serwisową

*Transfer plików wymaga zastosowania aplikacji menadżera. Darmowy program ES File Explorer jest dostępny do ściągnięcia na witrynie Google Play™.

** Część przestrzeni magazynowej w pamięciach Flash jest wykorzystywana do formatowania i realizacji innych zadań, a zatem nie jest dostępna do przechowywania danych. Dlatego też rzeczywista pojemność produktów jest mniejsza niż podane wartości. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w dokumencie Kingston’s Flash Memory Guide na stronie kingston.com/flashguide.

Kingston DataTraveler microDuo

Numer modelu Pojemność i opis
DTDUO/8GB 8GB DataTraveler microDuo Flash Drive
DTDUO/16GB 16GB DataTraveler  microDuo Flash Drive
DTDUO/32GB 32GB DataTraveler  microDuo Flash Drive
DTDUO/64GB 64GB DataTraveler  microDuo Flash Drive

 

 

 

 

 

System operacyjny USB 2.0
Windows® 8.1, 8, 7, Vista®, RT Tak
Mac OS X v.10.6.x + Tak
Linux v. 2.6 + Tak

 

Podziel się na:
 • PDF
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *