Menu Zamknij

Phablet 6” Nokia Lumia 1320 LTE w Plusie

Pierwszy phablet zaprojektowany na każdą kieszeń Nokia Lumia 1320 LTE jest już dostępny w Plusie.

Phablet Nokia Lumia 1320 LTE pracuje w system Windows Phone 8 w wersji Lumia Black. Wyposażony jest w ekran 6” IPS ClearBlack o rozdzielczości HD i podwyższonej czułości na dotyk, dzięki czemu można obsługiwać go także w rękawiczkach.

plusEkran mieści dodatkową kolumnę kafelków systemu Windows, pozwalając na lepszy dostęp do ulubionych aplikacji. Przeglądanie internetu i odtwarzanie multimediów staje się czystą przyjemnością nie tylko ze względu na wyrazisty wyświetlacz, ale także dzięki modułowi LTE otwierającemu świat superszybkiego transferu danych. Wydajny, dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1,7 GHz oraz 1 GB pamięci RAM zapewniają płynność działania i stanowią doskonałą platformę nawet dla zaawansowanych gier. Wśród dostępnych w standardzie aplikacji znajdują się nokipakiet MS Office, nawigacja Nokii pracująca nawet przy wyłączonym transferze danych oraz aplikacje wspierające fotografowanie. Dodatkowo niezwykle wydajna bateria pozwala na 3 dni aktywnego użytkowania.

Od 5 marca Phablet Nokia Lumia 1320 LTE dostępny jest w ofercie Plusa zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Klienci indywidualni mogą go nabyć za 49 zł z VAT w abonamencie 99,99 zł brutto, a klienci biznesowi za 1zł (1,23 z VAT) w abonamencie 79 zł (97,17zł z VAT). Podane ceny i abonamenty dotyczą ofert z włączoną opcją e-faktury. Telefon dostępny jest także w ofercie ratalnej.

Test video urządzenia można obejrzeć na:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0-xdQsZggb0

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *