Menu Zamknij

SkyCash uatrakcyjnia bankowość mobilną BZ WBK

SkyCash, system płatności przez komórkę, nawiązał współpracę z BZ WBK, udostępniając klientom banku możliwość kupowania biletów komunikacji miejskiej bezpośrednio z poziomu aplikacji BZWBK24 mobile. Rozwiązanie działa w kilkudziesięciu miastach na terenie całej Polski, m.in. w Poznaniu, Łodzi, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie.

SkyCash_logo
Lista usług dostępnych w aplikacji BZWBK24 mobile Banku Zachodniego WBK powiększyła się o możliwość wygodnego kupowania biletów komunikacji miejskiej w ciężar rachunku bankowego. Dostawcą rozwiązania jest SkyCash, system płatności mobilnych, który działa w kilkudziesięciu miastach na terenie całej Polski, m.in. w Poznaniu, Łodzi, Warszawie i Krakowie. Pozwala kupić w ramach jednej transakcji nawet kilkanaście biletów tego samego rodzaju, eliminując jednocześnie takie codzienne uciążliwości jak stanie w kolejkach, odliczanie drobnych czy szukanie otwartego punktu sprzedaży. Bilety są dostępne przez całą dobę i nie różnią się cenowo od swoich tradycyjnych odpowiedników, sprzedawanych w kioskach oraz automatach.

– Udostępniając mechanizm zakupu biletów w zewnętrznej aplikacji zaprezentowaliśmy jeden z możliwych kierunków symbiozy naszego systemu, w tym przypadku z bankowością mobilną – powiedział Dariusz Mazurkiewicz, prezes zarządu SkyCash Poland S.A. – Bilety miejskie to, obok płatności za parkowanie oraz biletów kolejowych i kinowych, jedna z najpopularniejszych usług SkyCash, która doskonale uzupełnia i znacznie uatrakcyjnia korzystanie z aplikacji BZWBK24 mobile – dodaje Mazurkiewicz.

Z rozwiązania mogą korzystać użytkownicy BZWBK24 mobile, którzy aktywują usługę rejestrując się w SkyCash. Tę jednorazową czynność można wykonać w każdej chwili, bez konieczności wychodzenia z aplikacji. Osoby, które posiadają już konto w systemie płatności przez komórkę mogą natomiast kupować bilety bezpośrednio po wprowadzeniu w BZWBK24 mobile swoich danych dostępowych – tych samych, których używają podczas logowania się do SkyCash.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *