Menu Zamknij

Huawei i BVB prezentują na targach CeBIT szybką sieć Wi-Fi dla stadionu SIGNAL IDUNA PARK

Firma Huawei, czołowy dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ang. Information and Communications Technology; ICT), wraz z klubem piłkarskim Borussia Dortmund GmbH & Co. KGaA (BVB) zorganizowała wydarzenie, które odbyło się w ramach targów CeBIT na stoisku C50 w hali 2. Podczas wydarzenia jeden z kluczowych zawodników BVB, Neven Subotic, podarował koszulkę BVB Panu Swift Liu, prezesowi ds. linii produktów sieciowych dla przedsiębiorstw grupy biznesowej Huawei Enterprise.

HUAWEI CEBIT 2014Huawei i BVB nawiązały partnerstwo we wrześniu 2013 roku. Huawei zaopatruje stadion SIGNAL IDUNA PARK w największą w Niemczech sieć Wi-Fi. Dzięki sieci przeznaczonej dla ponad 80 000 użytkowników, kibice i inne osoby odwiedzające stadion będą mogły korzystać z zalet niezawodnej, szybkiej sieci bezprzewodowej o każdej porze i w dowolnym miejscu na terenie największego niemieckiego stadionu, który odnotowuje największą przeciętną frekwencję w całej Europie.

Podczas wydarzenia Subotic podzielił się swoimi oczekiwaniami związanymi z dostępem do Internetu bezprzewodowego na stadionie oraz podpisywał zdjęcia i rozdawał autografy. W wyniku przeprowadzonego losowania trzy osoby wygrały karnety na wszystkie mecze BVB w sezonie 2014/15.

„Jako jeden z najlepszych klubów sportowych na świecie zawsze z zainteresowaniem podchodziliśmy do nowych możliwości zapewniania nowatorskich usług dla naszych kibiców. Uważamy, że instalacja nowej infrastruktury bezprzewodowej na naszym stadionie jest ważnym krokiem w kierunku optymalizacji naszej działalności oraz zróżnicowania naszych usług – stwierdził Carsten Cramer z Borussia Dortmund GmbH & Co. KGaA. – Jestem przekonany, że nowa infrastruktura Wi-Fi unowocześni stadion i wzbogaci wrażenia naszych kibiców przychodzących na mecze”.

Model szybkiej sieci bezprzewodowej firmy Huawei dla stadionu SINGAL IDUNA PARK jest obecnie prezentowany na stoisku C50 hala 2 podczas targów CeBIT 2014, które odbywają się w dniach 10-14 marca br.

Więcej informacji o Huawei można uzyskać na stronie: http://enterprise.huawei.com/en/.

źródło: zlecone.pap.pl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *