Menu Zamknij

Palit zaprezentuje wkrótce wersję karty GTX780 JetStream z 6GB pamięci.

Palit Microsystems Ltd, wiodący producent kart graficznych wprowadza kolejną kartę z serii JetStream, model GeForce GTX 780 6GB OC. Przewyższa on wydajnością poprzednią wersję karty GTX780 i zapewnia niesamowite osiągnięcia, dzięki którym gracze odkryją swoje ulubione tytuły na nowo, w najwyższej rozdzielczości.

palit-gtx-780-jetstream-6gbGeForce GTX 780 został wyposażony w mocny procesor NVIDIA Kelper™ z 2304 rdzeniami – o 50% więcej, niż poprzednik. Dodatkowo, Palit umieścił 6GB szybkiej pamięci GDDR5 na karcie GeForce GTX780, aby zapewnić bogaty, realistyczny obraz i wybuchową wydajność w grach UltraHD w maksymalnej rozdzielczości 4K. Ta karta to najlepszy wybór dla graczy, którzy chcą doświadczyć niesamowitych efektów 3D, dzięki technologii NVIDIA 3D Vision Surround. Dodatkowo innowacyjny system chłodzenia JetStream zapewnia utrzymanie odpowiedniej temperatury karty podczas ekstremalnych rozgrywek każdego zapalonego gracza. Z technologiami NVIDIA GPU Boost 2.0 i PhysX, możliwe jest wyświetlanie grafiki z zachowaniem maksymalnej liczby detali w rozdzielczości 4K.

Fabrycznie podkręcona karta Palit GeForce GTX 780 JetStream 6GB ma zegar taktowany prędkością 902 MHz, co jest wartością o 39MHz wyższą, niż w modelu referencyjnym. Dzięki wyposażeniu w chłodzenie JetStream i zoptymalizowaniu konstrukcji, Palit GeForce GTX780 JetStream 6GB osiąga wyniki o 5% wyższe w porównaniu z modelem referencyjnym GTX 780. Dodatkowo, karta Palit GeForce GTX 780 JetStream 6GB korzysta z miedzianej podstawy, aby efektywnie odprowadzać ciepło z GPU i utrzymywać temperaturę o 20% niższą, a także korzysta z technologii DrMOS i 8-fazowych PWM dla zapewnienia stabilności i wydajności zasilania. Chłodzenie JetStream zapewnia o 6dB mniejszy hałas i temperaturę niższą o 11.5 ℃ pod obciążeniem. Palit GeForce GTX 780 JetStream 6GB jest absolutnie pierwszym i najlepszym wyborem dla zapalonych graczy!

Cechy główne karty Palit GeForce GTX780 JetStream 6GB:

 • Potrójny wentylator

System trzech wentylatorów oferuje potrójną wydajność chłodzenia, a wentylatory o średnicy 8cm, 9cm, 8cm pozwalają na efektywne odprowadzanie ciepła z gorących elementów.

 • Dioda LED

Niebieska dioda zamontowana na autorskim chłodzeniu karty zapewnia delikatne oświetlenie, co pozwala graczom na jeszcze głębsze zanurzenie się w świecie gry.

 • Ostrze TurboFan

Zainspirowane mocą silników odrzutowych, ostrze TurboFan poprawia wydajność chłodzenia, generując silny strumień powietrza.

 •  Technologia DrMOS

Technologia ta początkowo dostępna jedynie dla wysokiej klasy procesorów serwerowych, jest teraz dostępna w nowej generacji kart graficznych Palit. DrMOS redukuje poziom hałasu oraz skutecznie ogranicza wytwarzanie ciepła.

 • Technologia 8-Phase PWM

Unikalna konstrukcja 8-Phase PWM zmniejsza maksymalny prąd dla każdej fazy, co zapewnia stabilność poziomu napięcia i podnosi możliwości podkręcania. Rozwiązanie pozwala to na zwiększenie wydajności prądowej o 30%.

 • Miedziana konstrukcja

Nowy projekt chłodzenia JetStream zawiera dużą miedzianą podstawę, która przylega bezpośrednia do GPU, a także więcej rurek cieplnych, co skutkuje wydajniejszym odprowadzaniem ciepła i temperaturą o 20% niższą.

 • Jednoczesna obsługa trzech monitorów DVI

Dzięki optymalizacji wyjścia wideo, możliwe jest korzystanie z 3 monitorów DVI przy użyciu jednej karty graficznej poprzez przejściówkę HDMI-DVI

 •  Zoptymalizowany przepływ powietrza

Inteligentny system wentylatorów 8cm-9cm-8cm składa się z trzech wentylatorów. Każdy z wentylatorów obraca się w innym kierunku, aby zmniejszyć konflikt wentylacyjny i skutecznie poprawić ogólną wydajność chłodzenia.

 •  Tryb MasterMode:

Palit ThunderMaster to program narzędziowy do podkręcania karty graficznej, który pozwala na zwiększenie wydajności karty oraz monitorowanie najważniejszych informacji. Włączenie trybu MasterMode zapewni karcie GTX 780 Ti dodatkowe 5% wydajności w grach.
Cechy

SMX: 

 • Mikroprocesor nowej generacji zbudowany od podstaw dla niesamowitej wydajności i efektywności

energetycznej.
Technologia NVIDIA GPU Boost 2.0:

 • Dynamiczne zwiększenie taktowania zegara na podstawie obciążenia układu pozwala entuzjastom na kontrolę nad takimi parametrami jak temperatura krytyczna i prędkość wiatraków, optymalizację dla chłodzenia wodnego czy ekstra zabezpieczenia przeciwprzepięciowe. Pozwala to na ogromne dostosowanie do potrzeb oraz możliwości podkręcania, umożliwia graczom przesunięcie granicy wydajności na wyższy poziom.

Microsoft® DirectX® 11 Support:

 •  Obsługa DirextX 11 GPU z Shader Model 5.0 pozwala osiągnąć ultra-wydajność dzięki nowym kluczowym funkcjom graficznego API oraz teselacji akcelerowanej przez GPU.

Technologia NVIDIA 3-way SLI®:

 • Wiodąca technologia NVIDIA SLI oferuje wspaniałą, skalowalną wydajność w grach poprzez wykorzystanie maksymalnie trzech GPU.

Technologia NVIDIA PhysX®:

 • Pełne wsparcie dla technologii NVIDIA PhysX pozwala na totalnie nową, większa integrację z otoczeniem w grach.

NVIDIA 3D Vision Surround Ready

 • Obsługa NVIDIA 3D Vision pozwala na tworzenie pełnego stereoskopowego obrazu 3D wprost na ekranie monitora. Połączenie high-end’owych okularów i zaawansowanego oprogramowania pozwala na zmianę setek gier PC na stereoskopowe gry 3D. Dodatkowo, można strumieniować filmy 3D i fotografie 3D przez 3dVisionLive.com w krystalicznie czystej jakości.

Technologia NVIDIA FXAA:

 • Współdzielona technologia antyaliasing dostępna z poziomu Panelu Kontrolnego NVIDIA pozwala na

włączenie antyaliasingu w setkach grach PC.
Technologia NVIDIA TXAA:

 • Obsługa nowej czasowej techniki antyaliasingu która łączy najwyższą jakość obrazu z wydajnością.

Adaptacyjna Synchronizacja Pionowa NVIDIA:

 • Dynamicznie dostosowywana synchronizacja pionowa oparta o aktualną liczbę klatek na sekundę dla płynnego działania gier

PCI Express 3.0:

 • Zaprojektowana dla nowej architektury magistrali PCI Express 3.oferuje wyższy najwyższy transfer danych dla najbardziej wymagających gier i aplikacji 3D. Jednocześnie jest kompatybilne wstecz ze starszymi typami PCI Express.
Podziel się na:
 • PDF
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *