Menu Zamknij

Kompaktowy ZTE KIS 3 już wkrótce w Polsce

ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych urządzeń oraz technologii telekomunikacyjnych, wprowadzi wkrótce do sprzedaży w Polsce nowy model smartfonu z popularnej serii ZTE KIS.

ZTE_Kis_3_Front_and_backZTE KIS 3 jest następcą popularnych w naszym kraju modeli ZTE KIS i ZTE KIS PRO, które są dostępne w sieci Play. W porównaniu do poprzednich wersji urządzenie jest większe i bardziej wydajne. Choć ZTE KIS 3 należy do kategorii smartfonów oferowanych w bardzo przystępnych cenach, wyposażono go we wszystkie funkcjonalności niezbędne w codziennym użytkowaniu.

Urządzenie posiada dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon MSM 8210 z zegarem 1,2 GHz i działa w oparciu o najnowszą wersję systemu operacyjnego Android 4.4 KitKat.
ZTE KIS 3 posiada dotykowy 4-calowy ekran o rozdzielczości 480 x 800 pikseli. Użytkownicy telefonu będą mieli do dyspozycji 4 GB pamięci oraz slot na kartę pamięci SD do 32GB.
Nowy model ZTE posiada również moduły GPS i Bluetooth 4.0 oraz radio. Bateria smartfonu ma pojemność 1400 mAh. Urządzenie standardowo wyposażone jest w całą gamę praktycznych aplikacji takich jak kalendarz, MMS 2.0 czy gmail. Obudowa modelu wykonana jest z ciemnoniebieskich i dobrze spasowanych komponentów.

Najważniejsze parametry modelu ZTE KIS 3:

– wymiary: 126 mm 64,7 x mm x 10,7 mm;

– procesor: dwurdzeniowy Qualcomm Snapdragon z zegarem 1.2GHz;

– wyświetlacz: 4-calowy (480×800 pikseli);

– system operacyjny: Android 4.4;

– bateria: 1400mAh;

– transmisja danych 3G (HSPA+);

– karta pamięci: do 32GB;

– Bluetooth 4.0;

– GPS.

Więcej na stronach:

www.zte.com.cn

www.ztepoland.pl

www.facebook.pl/ztepoland

www.twitter.com/ZTEPoland

www.youtube.com/user/ZTEPOLAND

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *