Menu Zamknij

Kumulacja promocji w Plusie Mix!  

Od najbliższego czwartku na klientów Plusa Mix czekają super promocje. Osoby, które przeniosą numer z innej sieci otrzymają 100% ekstra do pierwszych sześciu obowiązkowych doładowań. Dodatkowo ci, którzy wybiorą smarfon Nokia X mogą otrzymać zwrot aż 100 zł na konto. Obniżeniu ulegają też ceny pakietów internetowych.

plusOd 12 czerwca klienci, którzy przeniosą numer do Plus Mix i podpiszą umowę na 24 doładowania w Ofercie Elastycznej, Elastycznej z Internetem na stałe lub Ofercie z pakietem internetowym na próbę podpisując otrzymają 100% extra do sześciu pierwszych doładowań.

W czwartek 12 czerwca do cenników Plusa wchodzi również atrakcyjny smartfon Nokia X. Będzie dostępny już za 1zł w Ofercie Elastycznej przy doładowaniu 30zł/60zł. Telefon ten pozwala na dostęp do aplikacji Android, a także wyjątkowych aplikacji Nokia i całej gamy serwisów Microsoft. Za zakup Nokii X zwracane jest na konto klienta 100 zł, a więcej na ten temat można się dowiedzieć na www.nokia.pl/nokiax-promocja/

Również od 12 czerwca obniżone zostaną ceny pakietów internetowych w Ofercie Elastycznej z Internetem na stałe:

Doładowanie  30 zł/60 zł  40 zł/80 zł  50 zł/100 zł
Pakiet internetowy na stałe  300 MB  800 MB  1,5 GB
Cena pakietu internetowego  7 zł  12 zł  20 zł

Wymienione promocje dotyczą Oferty Elastycznej Plusa Mix, w której klient sam decyduje o długości kontraktu oraz minimalnej kwocie zasilenia nawet po podpisaniu umowy. Po upływie pierwszych 12 doładowań klient decyduje czy będzie 12 razy doładowywał konto podwojoną kwotą minimalną, czy przedłuży umowę o kolejne 12 doładowań i będzie to robił tą samą co dotychczas kwotą minimalną.

Więcej informacji na www.plus.pl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *