Menu Zamknij

Setki doładowań i setki zastąpionych baterii czyli więcej energii w nowych akumulatorkach Energizer

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, najnowsze akumulatorki Energizer  nie tylko z łatwością zastępują setki baterii alkalicznych, ale przede wszystkim wskutek swej nadzwyczajnej wydajności i przedłużonej żywotności mogą być kilkaset razy doładowywane nie tracąc swojej mocy.

Akumulatorki Energizer PrecisionAAEnergizer Universal, Energizer Power Plus, Energizer Extreme i Energizer Precisionto najnowsze akumulatorki z innowacyjnej linii Energizer ACCUrecharge, które pojawiły się właśnie na polskim rynku. Nowatorska konstrukcja oraz zaawansowane technologie opracowane przez laboratorium badawcze Energizer pozwoliły stworzyć najwydajniejsze akumulatorki, które zastępują setki baterii alkalicznych i mogą być doładowywane setki razy bez utraty swojej mocy.

Więcej energii dzięki innowacyjnym technologiom

Zastosowane technologie minimalizują między innymi samoistne rozładowywanie i starzenie się akumulatorków, zapewniając ich przedłużoną żywotność i wieloletnie działanie przy jednoczesnym zachowaniu tej samej mocy. Natomiast specjalnie zaprojektowana konstrukcja i zoptymalizowany skład elektrody zapewniają zachowanie idealnej równowagi pomiędzy całkowitą dostępną pojemnością, cyklami doładowań a zatrzymaniem ładunku. Wskutek tych zmian i nieznacznemu obniżeniu pojemności początkowej w celu zwiększenia całkowitej dostępnej pojemności, konstruktorom Energizerudałosię stworzyć mocne i wydajne akumulatorki, które zachowują swoje najwyższe parametry przez kilkaset doładowań. Na stronie www.wiecejenergii.pl oprócz opisanej technologii zostały także przedstawione wyniki testów prezentujących nowe akumulatorki w działaniu.

Nowe akumulatorki EnergizerMoc i wydajność w każdych warunkach

Dzięki swej nadzwyczajnej wydajności i mocy najnowsze akumulatorki Energizer doskonale sprawdzają się w urządzeniach hi-tech i sprzęcie o wysokim poborze energii np. aparatach cyfrowych, latarkach, urządzeniach GPS lub zabawkach kilkukrotnie wydłużając ich czas działania. Dodatkowo już w momencie kupna akumulatorki są naładowane i gotowe do użycia, a nieużywane utrzymują swój ładunek do jednego roku, dzięki czemu są gotowe do pracy kiedy tylko będą potrzebne.

Więcej informacji na temat najnowszych akumulatorków Energizer, ich parametrów,dodatkowych oszczędności oraz korzyści związanych z redukcją liczby zużywanych baterii można uzyskać na stronie http://www.wiecejenergii.pl/

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *