Menu Zamknij

Travel & Surf UE – teraz pięć razy więcej danych w roamingu od T-Mobile

Szeroki dostęp do Internetu mobilnego w krajach Unii Europejskiej bez obaw o niespodziewane koszty? To możliwe dzięki usłudze Travel & Surf UE od T-Mobile Polska, która od 1-go lipca dostępna będzie w odświeżonym, jeszcze atrakcyjniejszym dla klientów formacie.

tZ myślą o klientach, którzy w czasie swoich podróży po krajach Unii Europejskiej aktywnie korzystają z dostępu do Internetu mobilnego, T-Mobile zaprezentował niedawno Travel & Surf Świat: usługę, która zapewnia możliwość bezpiecznego surfowania po Internecie w ponad stu krajach na całym świecie z zachowaniem pełnej kontroli kosztów, w atrakcyjnych cenach. Od 1-go lipca, dostępne będą także zupełnie nowe pakiety dedykowane podróżującym po krajach Unii Europejskiej. Klienci będą mogli wybrać spośród pięciu propozycji, które różnią się pod względem wielkości dostępnych w pakiecie danych i czasu na jego wykorzystanie:

– Travel & Surf UE – 1 dzień 20MB (9,90 zł)
– Travel & Surf UE – 3 dni 100MB (29,90 zł)
– Travel & Surf UE – 7 dni 500MB (99,90zł)
– Travel & Surf UE – 7 dni 1GB (129,90 zł)
– Travel & Surf UE – 14 dni 2GB (199,90 zł)

Dostępne w nowych taryfach paczki są – przy analogicznych cenach – nawet pięciokrotnie większe, niż w obowiązujących dotychczas. Dla wygody klientów oraz komfortu użytkowania wprowadzony jest system notyfikacji SMS-owych. Informuje, gdy do końca paczki pozostaje 10 MB transferu danych. Odpowiedni komunikat klienci otrzymają również w momencie, gdy pakiet zostanie wyczerpany

Usługę Travel & Surf UE można aktywować na kilka sposobów, m.in. poprzez stronę www.t-mobile.pl/travelandsurf wysyłając SMS pod wskazany przez Operatora numer, dzwoniąc do Biura Obsługi Abonenta lub też zamawiając ją osobiście w sklepie T-Mobile

Od początku czerwca T-Mobile uruchomił również ofertę Travel & Surf Świat – umożliwiającą surfowanie po Internecie w ponad 100 krajach. Oferta dostępna jest już od pakietu wynoszącego 30MB do wykorzystania przez 7 dni za 29,90 zł, po pakiet 1GB transferu na 14 dni za 599,90 zł. Co więcej, Travel & Surf Świat jest dostępny także w formie abonamentu. Wówczas klienci mają do wyboru dwa pakiety danych 0,5GB za 359,99 zł oraz 1GB za 599,90 zł do wykorzystania przez miesiąc.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *