Menu Zamknij

Mysz GAMDIAS ZEUS GMS1100

GAMDIAS prezentuje gamingową mysz ZEUS eSport Edition. Urządzenie oferuje szerokie możliwości personalizacji, wygodę korzystania i świetny design. Firma GAMDIAS jest producentem najwyższej klasy akcesoriów dla graczy.

GAMDIAS ZEUS GMS1100_1Mysz GAMDIAS ZEUS posiada wysokiej jakości, czuły sensor laserowy o rozdzielczości 8200 DPI. 9 spośród 11 przycisków można swobodnie programować, przypisując im dowolne polecenia, makra, klawisze klawiatury, kontroli multimediów, czy też funkcji systemu Windows™, dzięki czemu mysz świetnie się sprawdzi w grach FPS, MOBA i MMO. GAMDIAS ZEUS, jako pierwsza mysz gamingowa na rynku, oferuje ponadto szerokie możliwości dostosowania bocznego panelu narzędziowego do indywidualnych preferencji danego gracza. Co ważne, wprowadzanie modyfikacji jest łatwe, szybkie i nie wymaga zastosowania żadnych narzędzi.

eSportowa mysz ZEUS posiada 3 panele boczne, które można swobodnie konfigurować i elastycznie dostosowywać do kształtu dłoni, dopasowując je do położenia kciuka oraz serdecznego i małego palca. Mysz wyposażono także w kółka, podnoszące płynność i dynamizm ruchu kontrolera.

GAMDIAS ZEUS GMS1100_2Laserową mysz ZEUS wyposażono ponadto w 32-bitowy procesor ARM Cortex, gwarantujący wysoką wydajność i szybkość pracy myszki, likwidując ryzyko opóźnień. 512KB pamięci pozwala na zapisanie 6 spersonalizowanych profilów użytkownika.

Poza ergonomią, wydajnością i rozdzielczością sensora, GAMDIAS zadbał także o inny ważny parametr – wagę myszki. System 5 ciężarków o wadze 4,5g każdy pozwala na skonfigurowanie obciążenia myszki i podniesienie precyzji i pewności ruchu.

ZEUS to mysz zaprojektowana z myślą o ekstremalnej eksploatacji – żywotność urządzenia szacowana jest na 11,8 milionów kliknięć.

Dostępność i cena:

Wyłącznym dystrybutorem akcesoriów gamingowych GAMDIAS w Polsce jest firma Forcetop.

„Cieszymy się na myśl o współpracy z firmą GAMDIAS i możliwość wprowadzania akcesoriów gamingowych tej marki w Polsce. GAMDIAS doskonale wpisuje się w portfolio naszych kluczowych partnerów – firm o silnych korzeniach w obszarze gamingu i nowoczesnych technologii. Wierzymy, że współpraca z GAMDIAS dodatkowo umocni nasze relacje z dotychczasowymi partnerami” – skomentował Forcetop.

Przy wsparciu innowacyjnych ośrodków badawczych, GAMDIAS zamierza konsekwentnie umacniać swoją pozycję na rynku, dostarczając graczom produkty łączące wysoką jakość i wydajność oraz przystępną cenę.

Sugerowana cena myszki to 339 złotych (z VAT). GAMDIAS ZEUS GMS1100 jest dostępny do kupienia na stornie internetowej: www.forcetop.com

Więcej informacji o myszy GAMDIAS ZEUS na stronie: http://www.GAMDIAS.com/en/p/zeuslaseresoprt/

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *