Menu Zamknij

Virgin Mobile Polska z nowymi, niższymi cenami pakietów danych

Od lipca Virgin Mobile Polska obniża ceny za największe pakiety danych – 500 MB kosztuje teraz 9 zł zamiast 12 zł, a za 1 GB użytkownicy sieci zapłacą jedynie 12 zł zamiast dotychczasowych 19 zł.  

1To właśnie z myślą o klientach, którzy intensywnie korzystają z internetu w swoich smartfonach, operator przygotował tą specjalną ofertę. W dotychczasowej cenie 12 zł za 500 MB – można mieć teraz aż 1 GB transferu danych.

W dalszym ciągu obowiązują specjalne oferty, które pozwoliły Virgin Mobile Polska na osiągnięcie i utrzymanie pozycji lidera w „My mobile Ranking”. W 2014 roku oferta operatora, wśród wszystkich dostępnych na rynku, aż trzykrotnie została wybrana najlepszą ofertą telefonów na kartę w Polsce. Klienci cały czas mogą korzystać także z promocji bez kompromisu, w której sms kosztuje tylko 6 groszy, minuta rozmowy 19 gr, a do każdego doładowania powyżej 10zł dostajemy 100 MB pakietu internetowego. Co ważne, dzięki specjalnemu „lejkowi” po wyczerpaniu limitu transfer spada do 32 kb/s, ale nie są pobierane dodatkowe opłaty. Dlatego klienci nie muszą obawiać się utraty możliwości korzystania z internetu po wyczerpaniu przysługującego transferu danych. Trwa również promocja 50% ekstra dla członków Klubu Virgin – każdy, kto jest zarejestrowany w klubie dostaje 50% ekstra bez względu na to czy doładuje konto przez terminal czy też przez stronę internetową.

3

 

 

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *