Menu Zamknij

ViewSonic PJD5232 – nowy projektor XGA dla biznesu i edukacji

Marka projektorów ViewSonic jest dostępna na polskim rynku od roku, zaś jej światowy rodowód sięga 25 lat. Urządzenie charakteryzuje bardzo dobry współczynnik parametrów do ceny.  Najnowsza propozycja to ViewSonic PJD5232 adresowana do klientów biznesowych oraz rynku edukacyjnego.

ViewSonic_pjd5232_rightProjektor wyświetla obraz w technologii DLP o podstawowej rozdzielczości XGA (1024 x 768), oferuje jasność na poziomie 3000 ANSI lumenów, a współczynnik kontrastu wynosi 15 000:1. Oznacza to, że obraz będzie jasny, wyraźny i bogaty w szczegóły co dodatkowo gwarantuje technologia BrilliantColor™

Dużym atutem urządzenia jest liczba złącz – to ona odpowiada za wygodę eksploatacji w kontekście możliwości podłączania różnych źródeł obrazu. ViewSonic PJD5232 posiada dwa wejścia i jedno wyjście VGA, wejście i wyjście audio. Jest  również wyposażony w głośnik o mocy 2W, oferuje tryb szybkiego włączania/wyłączania, szeroki zakres korekcji Keystone oraz menu ekranowe w języku polskim. Projektory ViewSonic wyróżnia nie tylko wysokiej jakości obraz, ale także długa żywotność lampy w trybie DynamicEco (nawet 8.000 godzin) oraz technologia bezfiltrowa – co przemawia za ekonomiczną eksploatacją.

ViewSonic PJD5232  waży zaledwie 2,1 kg i jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 1449 zł

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *