Menu Zamknij

Gorący strzał: Plextor M5S 256 GB za 439 zł  

Tylko do północy dzisiejszego dnia – piątek, 25 lipca 2014 r. – można kupić dysk SSD Plextor M5S, o pojemności 256 GB, w promocyjnej cenie 439 zł. Oferta specjalna „Gorący strzał” jest dostępna w sklepie internetowym X-KOM.pl i obejmuje 55 sztuk napędów SSD. Jeden klient może nabyć maksymalnie 2 sztuki.

Plextor_M5S_01Dysk SSD Plextor M5S 256 GB zbudowany jest w oparciu o japońskie kości Toggle NAND oraz kontroler Marvell 88SS9178. Dzięki temu, szybkość sekwencyjnego odczytu/zapisu wynosi 520/390 MB/s, a losowa szybkość odczytu/zapisu jest równa 73000/70000 IOPS.

Plextor, projektując firmware, wyposażył go także w technologię True Speed, która ma zapobiegać spowalnianiu napędu SSD, wynikającemu z jego normalnej eksploatacji. Dzięki tej technologii, nawet dyski o kilkuletnim stażu powinny posiadać identyczne parametry, jak te pochodzące prosto ze sklepu.

Ponadto, każdy napęd SSD marki Plextor jest tworzony zgodnie z wymagającymi normami i dokładnie testowany pod kątem bardzo rygorystycznych wymagań w zakresie jakości. Testy przeprowadzane są m.in. na urządzeniu firmy FLEXSTAR®, które symuluje rzeczywiste warunki pracy. Przekłada się to na najwyższą jakość dysków Plextor, co potwierdza wskaźnik awaryjności (AFR) na poziomie 0,5% (jeden z najniższych w branży).

Plextor M5S 256 GB objęty jest 3-letnią gwarancją producenta, a jego cena w ofercie specjalnej „Gorący strzał” wynosi 439 zł.

Bezpośredni link do promocji: www.x-kom.pl/goracy_strzal/3028

Więcej informacji: www.plextor.com

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *