Menu Zamknij

Najnowsza pamięć SanDisk USB 3.0 64GB, mniejsza niż moneta 1 EURO!

SanDisk wprowadza na rynek nową pamięć flash USB 3.0 SanDisk Ultra Fit®. Nowy model należy do najbardziej wydajnych urządzeń tego rodzaju na rynku i jest do 10 razy szybszy od konwencjonalnych pamięci USB 2.01. Przy swoich niewielkich rozmiarach, wyróżnia się znaczną pojemnością, wynoszącą nawet 64 GB*. Idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest dodatkowa przestrzeń do zapisu plików, w szczególności dla użytkowników, którzy pracują na wielu urządzeniach – w domu, pracy czy w podróży. Minimalistyczne rozmiary gwarantują komfortową pracę.

Cruzer Fit with EuroPamięć USB 3.0 SanDisk Ultra Fit® gwarantuje najwyższą wydajność dla wszystkich miłośników nowoczesnych technologii, którzy oczekują szybkości, trwałości i spokoju przy przenoszeniu ważnych plików, a jednocześnie cenią wygodne i użyteczne rozwiązania — mówi Philippe Willams, Dyrektor Działu Marketingu Produktu firmy SanDisk. — Cieszymy się z  rozwoju naszych produktów wyposażonych w łącze USB 3.0. Pokazują one jak bardzo staramy się o to, by umożliwić naszym klientom szybki dostęp do treści i danych.

Wydajna pamięć flash USB 3.0 SanDisk Ultra Fit® wykorzystuje zalety szybkiego łącza i umożliwia odczyt danych z prędkością do 130 MB/s1. Dzięki tak dużej prędkości  nowa pamięć doskonale nadaje się do przenoszenia filmów i kolekcji zdjęć: przesyłanie pełnometrażowego filmu (1.2 GB, MPEG-4) zajmuje  mniej niż 40 sekund2.

CZ43_laptop_Hi-resPamięć flash SanDisk Cruzer Fit® USB 3.0 jest mniejszy niż moneta 1 Euro (odpowiednik 2zł ). Jego wymiary to 19,15 x 16,15 x 8,64 mm – tak niewielkie rozmiary sprawiają, że po umieszczeniu go w porcie USB, pamięć jest praktycznie niewidoczna. Dzięki takiemu rozwiązaniu, port nie jest narażony na uszkodzenia w czasie pracy na laptopie, konsoli czy urządzeniu audio. Zawiera oprogramowanie SanDisk SecureAccess™, przeznaczone do zabezpieczania prywatnych plików hasłem4 i ich szyfrowania za pomocą algorytmu AES z kluczem 128-bitowym, program RecuePro® do odzyskiwania danych. Pozostała część pamięci pozostaje ogólnie dostępna i może być współużytkowana.

Ceny i dostępność

Pamięć flash USB 3.0 SanDisk Ultra Fit® można nabyć w sieci sprzedaży detalicznej na całym świecie oraz na www.sandisk.com. Na polskim rynku produkt będzie dostępny od 4 sierpnia 2014 w pojemności od 16 do 64 GB i będzie objęty pięcioletnią gwarancją producenta.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.sandisk.com.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *