Menu Zamknij

Znakomity obraz w jasnym pomieszczeniu – projektor Full HD ViewSonic PRO8520HD  

Jasny i czytelny obraz z wiernie odwzorowanymi kolorami to marzenie każdego użytkownika projektora. Jego realizacja zależy od parametrów urządzenia. ViewSonic Pro8520HD spełni je z pewnością, ponieważ oferuje rozdzielczości Full HD (1.920 x 1.080) w połączeniu z jasnością aż 5.000 ANSI lumenów i kontrastem wynoszącym 15.000:1. Projektor dedykowany jest do zastosowań biznesowych, a także dla użytkowników wymagających wysokiej jasności.

ViewSonic_pro8520hd_leftWarto wspomnieć, że w tej chwili niewiele projektorów w zbliżonym przedziale cenowym może rywalizować z produktem ViewSonic jeżeli chodzi o poziom jasności.

ViewSonic Pro8520HD pozwala na wyświetlenie niezwykle jasnego i pełnego detali obrazu o przekątnej sięgającej 300 cali. Projektor ten jest również zaopatrzony w niezbędne złącza: dwa wejścia VGA, dwa złącza HDMI, wejścia i wyjście audio oraz wyjście VGA, a także głośnik o mocy 2x10W. Co ciekawe obraz można przesłać również poprzez złącze USB lub RJ45.  Dużym atutem jest również możliwość bezprzewodowego połączenia z komputerem, smartfonem lub tabletem za pomocą opcjonalnego modułu WPD-100.Oznacza to swobodę podłączania źródeł obrazu co szczególnie doceniają biznesowi użytkownicy.

Projektor oferuje tryb szybkiego włączania/wyłączania, automatyczną korekcję  Keystone, a także możliwość sterowania nim poprzez sieć LAN (złącze RJ-45). System zarządzania siecią Crestron RoomView ®  skutecznie kontroluje i pozwala zarządzać projektorem w systemie z centralnego terminala dostarczając aktualne informacje na temat mocy czy żywotności lampy.

ViewSonic PRO8520HD  jest dostępny w cenie brutto 8 543 zł z VAT. Projektor jest objęty 3- gwarancją oraz roczną gwarancją na lampę (max.1000 godz.).

Bliższe informacje: www.vidis.pl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *