Menu Zamknij

Najlepsze programy BBC w otwartym oknie Vectry

Vectra przekazuje wszystkim swoim abonentom cyfrowym prezent w postaci dostępu do najlepszych kanałów od BBC: BBC HD, BBC Lifestyle, BBC Entertainment, BBC Knowledge oraz CBeebies. W ramach oferty telewizyjnej Vectry wszystkie te kanały dostępne są tylko w najwyższym Pakiecie Platynowym.

image002Cyfrowi abonenci przez cały sierpień będą mogli cieszyć się niespodziewanym dostępem do wielu pozycji z zawartością dla całej rodziny, w tym w jakości HD. Programy rozrywkowe, seriale komediowe i kryminalne oraz audycje dla dzieci będzie można
oglądać w otwartym oknie przez cały sierpień.

Ambicją Vectry od zawsze jest tworzenie takiego zestawu programów, który zaspokaja indywidualne potrzeby każdego członka rodziny. Stąd dbałość o to, aby programing zawierał wszystkie oczekiwane przez widzów pozycje oraz jak najwięcej spośród dostępnych na polskim rynku kanałów dla każdej grupy wiekowej oraz dla różnorodnych zainteresowań.
– Niespodzianką wakacyjną dla naszych abonentów cyfrowych jest dostęp do zapewniających w sposób ciekawy i ambitny informację, rozrywkę oraz możliwość uzupełnienia wiedzy. W ramach prezentu przekazujemy różnorodność i wysoką jakość, których oczekują nasi abonenci. Wszystkie te cechy spełniają kanały BBC, które w otwartym oknie Vectra przedstawimy obecnie dla wszystkich widzów, bez względu na rodzaj wykupionego Pakietu – powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój programingu Vectry.

BBC HD pokazuje najlepsze programy BBC kręcone i emitowane w formacie HD. W ramówce kanału znajdują się wciągające seriale, jak inteligentni i intrygujący „Prawnicy”. Wśród najatrakcyjniejszych propozycji BBC HD można wymienić także zabawne brytyjskie komedie, doskonałe programy i filmy dokumentalne, np. „Brytyjczycy” ukazujący historię Wysp od Stonehenge po II wojnę światową.
Abonenci Vectry znajdą na tym wielogatunkowym kanale także programy lifestylowe oraz programy rozrywkowe z udziałem gwiazd. Miłośnicy literatury zainteresują się dopisanym zakończeniem ostatniej powieści Karola Dickensa w dziele „Tajemnica Edwina Drooda”.

BBC LIFESTYLE to następna, unikalna propozycja dla abonentów Vectry, którzy szukają inspiracji w domu, rodzinie i życiu. Prezenterzy kanału (m.in. Gordon Ramsay, Rick Stein czy Rachel Khoo) z pasją i oddaniem podejmują się niekonwencjonalnych wyzwań i tworzą programy tryskające energią i optymizmem. Kanał zabiera widzów w kulinarną podróż dookoła świata. Następny sezon programu „Masterchef” odsłoni rywalizację uczestników w Tajlandii i Europie, zaś „Cena smaku” zaprezentuje potyczki w ciekawych miejscach: od baru dla kierowców ciężarówek po zabytkowy pociąg. Amatorzy kreatywnego tworzenia będą mogli zobaczyć przeobrażenie domów w rezydencje marzeń, otrzymać porady jak lepiej wyglądać, by czuć się wspaniale na co dzień.

BBC ENTERTAINMENT to kanał rozrywkowy prezentujący widzom to, co najlepsze w brytyjskiej telewizji. Wśród światowej klasy programów znajdziemy „Królów pensjonatów” rywalizujących o tytuł najlepszego Bed&Breakfast. Do ambitnych seriali kanału zaliczyć można kryminalne zagadki, które rozwiąże „Sherlock”, a także podróże po tajemniczych „Luksusowych hotelach”. Od nowości po klasykę, BBC Entertainment gwarantuje fantastyczną rozrywkę dla całej rodziny: inteligentne komedie, seriale rozrywkowe, a także prawdziwe historie z życia wzięte.

BBC KNOWLEDGE to propozycja dla fanów inspirujących dokumentów. Oferta prezentuje szeroki wybór programów od przyrodniczych po naukowe. W ramówce znajdziemy kultowy „Top Gear”, pełne akcji „Policyjne Pościgi”, czy „Złodziejskie sztuczki”. Kanał przyciąga wnikliwych, świadomych i kreatywnych ludzi, podejmujących odważne tematy. Połączenie programów dokumentalnych i paradokumentalnych inspiruje widzów i zachęca, by spojrzeli na życie z całkiem nowej perspektywy.

CBeebies to kanał tworzony z troską o dzieci. Zapewnia przedszkolakom bezpieczne środowisko, w którym mogą odkrywać świat. To tu czekają na nich ulubione postacie z bajek. Tworzone przez ekspertów programy spełniają najwyższe wymogi edukacyjne, stymulują wyobraźnię małych widzów. CBeebies łączy różne style, takie jak gra aktorska, nowoczesne animacje czy kukiełki, aby ciekawie opowiadać o świecie.

Cyfrowa oferta programowa Vectry od dawna należy do jednej z najbardziej atrakcyjnych na polskim rynku. Obecnie Vectra udostępnia łącznie 195 kanałów telewizyjnych, w tym 49 w wersji HD. Udostępnia także 16 programów radiowych. To wyróżnia Vectrę wobec propozycji pozostałych operatorów kablowych i satelitarnych. Vectra jest też wielokrotnym liderem rynku jeśli chodzi o liczbę kanałów w poszczególnych kategoriach, np. sportowych, dla dzieci, filmowych.
Wszystkie oferowane przez Vectrę programy są dostępne w ramach Pakietu VIP.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *