Menu Zamknij

Projektory Acer P1383W i P1510 posiadają już Certyfikaty TCO

Firma Acer z dumą informuje, że projektory P1383W i P1510 otrzymały Certyfikat TCO wydawany przez TCO Development. Choć do tej pory nagrodzono już kilka monitorów firmy Acer, są to pierwsze certyfikaty przyznane projektorom tej marki.

Projektor_Acer_P1383W_TCOOd 1992r. TCO Development prowadzi ocenę jakości, wydajności energetycznej i wpływu urządzeń i produktów na środowisko. Aby uzyskać Certyfikat TCO, projektory Acer P1383W TCO i P1510 TCO zostały poddane szczegółowej analizie w zakresie jakości wyświetlanego obrazu (odwzorowanie barw, luminancja, kontrast, rozdzielczość i rozmiar obrazu), poziomu hałasu, wydajności energetycznej oraz żywotności i możliwości wtórnego przetworzenia. Co więcej, specjalnie na potrzeby certyfikacji projektorów, TCO Development utworzył system Pomiaru Rozmiaru Obrazu TCO. Wskazuje on maksymalny rozmiar obrazu wyświetlanego w wysokiej jakości: dzięki Pomiarowi Rozmiaru Obrazu TCO z łatwością można wybrać projektor najlepiej odpowiadający potrzebom.

P1383W TCO: najwyższa jakość projekcji

Projektor Acer P1383W TCO charakteryzuje się rozdzielczością WXGA, co w połączeniu z wysokim stosunkiem jasności do kontrastu oraz technologiami Acer ColorBoost II i Acer ColorSafe II zapewnia wyrazisty, szczegółowy obraz i wierne odwzorowanie kolorów, nawet z dużej odległości. Projektor ten współpracuje także z technologią DLP® 3D.

P1383W TCO oferuje również wyświetlanie bezprzewodowe za pomocą opcjonalnego modułu Acer MHL. P1383W TCO jest przyjazny dla środowiska i został wyposażony w funkcje Acer EcoProjection, takie jak zmniejszenie zużycia energii w stanie czuwania do 90% (z 5W do 0,5W) oraz obniżenie całkowitego zużycia energii o 70%. W trybie Acer ExtremeEco można wydłużyć żywotność lampy do 10 000 godzin (5000 w trybie zwykłym i 6000 w trybie Eco).

P1510 TCO: doskonała jakość projekcji i wyrazisty obraz

Projektor Acer P1510 TCO charakteryzuje się rozdzielczością Full HD  1080p, wysokim stosunkiem kontrastu do jasności (3500 ANSI lumenów), jest wyposażony w technologie Acer ColorBoost II i Acer ColorSafe II i obsługuje technologię DLP® 3D. P1510 TCO oferuje również możliwość projekcji bezprzewodowej za pomocą opcjonalnego  modułu Acer MHL. Co więcej, P1510 TCO jest przyjazny dla środowiska i został wyposażony w funkcje Acer EcoProjection, zmniejszające zużycie energii w stanie czuwania do 90% (z 5W do 0,5W) oraz obniżenie całkowitego zużycia energii o 70%. W trybie Acer ExtremeEco, żywotność lampy można wydłużyć do 7000 godzin (3500 w trybie zwykłym i 5000 w trybie Eco).

Acer marką DLP nr 1 w EMEA od 2008 r.

Projektory DLP firmy Acer z wielu powodów są najpopularniejsze w regionie EMEA. Według badania rynku przeprowadzonego przez Pacific Media Associates, firma Acer sprzedała w regionie EMEA najwięcej projektorów DLP od 2008 r. Wysoka jakość i najnowsze technologie projekcji, w szczególności technologia ColorBoost opracowana przez firmę Acer, zapewnia bogactwo i wierne odwzorowanie kolorów. Pięcioletnia gwarancja na mikroprocesor DLP® potwierdza niezawodność i trwałość produktu. Jakość lamp marki Osram i Philips wykorzystanych w projektorach firmy Acer potwierdzona jest roczną gwarancją bez ograniczeń.

*bezprzewodowa projekcja za pomocą opcjonalnego modułu Acer MHL jest dostępna od 2013 r.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *