Menu Zamknij

Akcesoria do GALAXY Tab S

Firma Samsung Electronics opracowała linię akcesoriów do nowego GALAXY Tab S. Poszczególne akcesoria zostały zaprojektowane tak, żeby harmonizowały ze smukłą, nowoczesną estetyką tabletu oraz pozwalały w pełni cieszyć się wyjątkową jakością obrazu i wydajnością urządzenia. Każde z nowych akcesoriów współpracuje z funkcjami GALAXY Tab S, rozszerzając możliwości urządzenia oraz usprawniając wykonywanie zadań. Dzięki temu użytkownicy mogą w maksymalnym stopniu docenić zalety nowego przedstawiciela rodziny GALAXY.

00-ef-bt700b-standard-large-es4Do GALAXY Tab S zaprojektowano kilka eleganckich etui. Etui ochronne Book Cover umożliwia ustawienie trzech różnych kątów wyświetlania, zapewniając najwygodniejszą pozycję do oglądania filmów, czytania i pisania. Użytkownicy chcący zapewnić tabletowi taką samą ochronę, jaką daje Book Cover, ale w postaci zajmującej mniej miejsca, mogą wybrać znakomicie dopasowane i lekkie etui Simple Cover.

Funkcjonalność i wydajność korzystania z GALAXY Tab S podniesie klawiatura Bluetooth Samsung. Klawiatura oferuje taki sam komfort pracy jak klawiatura laptopa. Specjalne przyciski funkcyjne GALAXY i zaokrąglony kształt klawiszy ułatwiają intuicyjną obsługę klawiatury zoptymalizowanej pod kątem potrzeb użytkowników tabletu.

Z kolei unikatowe produkty z serii Samsung Level wprowadzą użytkowników GALAXY Tab S na nowy poziom mobilnych doznań dźwiękowych. Kontynuując tradycję oferowania najlepszych w branży produktów przenośnych, firma Samsung przygotowała serię nowoczesnych akcesoriów audio Level, zapewniających naturalną barwę dźwięku i najwyższy komfort użytkowania.

Etui i akcesoria bezprzewodowe Bluetooth będą dostępne dla obydwu wersji tabletu GALAXY Tab S z wyświetlaczami o rozmiarze 10,5 oraz 8,4 cala z chwilą wprowadzenia na rynek samego urządzenia.

O modelu GALAXY Tab S
GALAXY Tab S to najcieńszy i najlżejszy tablet Samsung z ekranem Super AMOLED WQXGA (2560 x 1600, 16:10), zaprojektowany pod kątem wyświetlania szerokiej palety nasyconych i wyraźnych kolorów oraz uzyskania obrazu o niezrównanej jakości. Łączy on w sobie najbardziej zaawansowaną technologię wyświetlania z dostępem do zasobów najwyższej jakości treści. Tablet GALAXY Tab S jest również wyposażony w rozszerzone funkcje zapewniające wydajne działanie i bezproblemową obsługę wielozadaniowości – a wszystko to w jeszcze bardziej stylowej i praktycznej obudowie. Użytkownicy będą mogli wybierać między wersją 10,5” a 8,4” w kolorach „tytan i brąz”, „olśniewająca biel” lub „lśniąca czerwień” (tylko dla modelu 8,4”).

Etui Book Cover do GALAXY Tab S

Smukłe i specjalnie zaprojektowane etui Book Cover ułatwia przenoszenie GALAXY Tab S oraz podnosi wydajność korzystania z urządzenia. Etui zgrabnie łączy się z GALAXY Tab S za pomocą unikatowego, opracowanego przez firmę Samsung zaczepu. Akcesorium umożliwia bezpieczne ustawienie tabletu, a przy tym nie zwiększa istotnie jego grubości. Lekkie i składane etui ma eleganckie matowe wykończenie z subtelnymi przeszyciami. Miękki uchwyt ułatwia trzymanie tabletu w dłoni.

Dzięki etui tablet można ustawić pod trzema różnymi kątami: tryb przeglądania doskonale sprawdza się przy oglądaniu filmów; nowy tryb dotykowy zapewnia komfort korzystania z GALAXY Tab S na płaskiej powierzchni; tryb pisania poprawia ergonomię. Funkcja automatycznego włączania i wyłączania reaguje na otwarcie i zamknięcie etui.

Specyfikacja:

Tryby ustawienia Trzy tryby ustawienia stabilizowane magnesem, w tym:
– Tryb przeglądania
– Tryb dotykowy
– Tryb pisania
Funkcje Automatyczne włączanie/wyłączanie ekranu po jego odsłonięciu/zasłonięciu
Ergonomiczna faktura
Zaczep mocujący etui do tabletu
Kolory Biały, brązowy, czerwony, niebieski, czarny, kość słoniowa

 

Etui Simple Cover do GALAXY Tab S

Użytkownicy chcący zapewnić tabletowi taką samą ochronę, jaką daje Book Cover, ale w postaci zajmującej jeszcze mniej miejsca, mogą wybrać lekkie etui Simple Cover. Smukłe etui zabezpieczające można łatwo zamocować do tylnej ścianki urządzenia, zapewniając mu elegancką i skuteczną ochronę. To etui również jest wyposażone w miękki uchwyt ułatwiający trzymanie tabletu w dłoni.

Funkcja automatycznego włączania i wyłączania urządzenia reaguje na otwarcie i zamknięcie etui.

Specyfikacja:

Funkcje Automatyczne włączanie/wyłączanie ekranu po jego odsłonięciu/zasłonięciu
Ergonomiczna faktura
Zaczep mocujący etui do tabletu
Kolory Biały, brązowy, czerwony, niebieski, czarny

 

Klawiatura Bluetooth Samsung

00-ej-ct700-standard-large-ks5Nowy poziom funkcjonalności GALAXY Tab S zapewni klawiatura Bluetooth Samsung. Została ona zaprojektowana specjalnie do wersji 10,5 calowej i jest wykonana z tych samych materiałów co główne urządzenie, dzięki czemu tworzy z nim estetyczny komplet. Na klawiaturze można pracować równie wygodnie jak na laptopie. Szybki i łatwy dostęp do wybranych funkcji, takich jak Multi Window, S Finder i Screen Capture, zapewniają specjalne klawisze. Obsługa klawiatury z charakterystycznymi zaokrąglonymi klawiszami jest intuicyjna i zoptymalizowana pod kątem potrzeb użytkowników tabletu GALAXY. Ultracienka klawiatura wyróżnia się eleganckim wzornictwem i ergonomicznym układem, a wbudowany akumulator podnosi jej walory użytkowe jako urządzenia przenośnego. Bezprzewodowa klawiatura Bluetooth nie tylko zwiększa wydajność pracy na tablecie przy wprowadzaniu tekstu, ale także ułatwia sterowanie grami.

Specyfikacja:

Kompatybilność Specjalnie zaprojektowana do modelu GALAXY Tab S 10,5”
Funkcje Technologia Bluetooth 3.0
– Przesuwany przełącznik zasilania
– Przycisk parowania Bluetooth
Klawisze funkcyjne Android
– Multi-window, screen capture itp.
Ergonomiczna budowa
– Perforowana faktura, zawiasy z funkcją zatrzasku
– 80/81 klawiszy (mechanizm nożycowy)
– Odległość między środkami klawiszy 16,01 mm; skok klawisza 1,5 mm
Akumulator litowo-jonowy (200 mAh)
Wymiary 248,8 x 191,9 x 7,5 mm (do ustalenia); 340 g (do ustalenia)
Kolory Tytan i brąz, olśniewająca biel

 

Seria Samsung Level

00-eo-og900b-standard-origin-1-Najwyższemu poziomowi wrażeń wizualnych muszą towarzyszyć równie znakomite wrażenia dźwiękowe. Taką właśnie jakość oferuje seria Samsung Level, czyli kolekcja akcesoriów audio wysokiej klasy. Kontynuując tradycję oferowania najlepszych w branży produktów mobilnych, firma Samsung przygotowała serię akcesoriów audio Level:

 Level Over: Flagowy model słuchawek nausznych Samsung, zapewniających naturalny dźwięk HD. Słuchawki mają ergonomiczną budowę gwarantującą komfort użytkowania, dotykowe przyciski sterujące oraz moduł Bluetooth umożliwiający ich bezprzewodowe sparowanie z tabletem. Elektrodynamiczny głośnik o średnicy 50 mm z silnym magnesem neodymowym umożliwia uzyskanie głębokiego, bardziej naturalnego dźwięku. W słuchawkach Level Over zastosowano hybrydowe aktywne tłumienie hałasu – funkcja ta jest wspomagana przez zewnętrzny mikrofon, który rejestruje szum z otoczenia, co umożliwia jego eliminację w słuchawkach w taki sposób, że do uszu użytkownika nie dociera nic poza muzyką.
• Level On: Połączenie kompaktowego stylu z najwyższym komfortem, które pozwala całkowicie zanurzyć się w doskonałym dźwięku odtwarzanym przez system nagłośnienia. Głośniki przenoszą pełen zakres naturalnych i wyraźnych tonów, a 40-milimetrowa dwuwarstwowa membrana tłumi ewentualne szumy wywołane przepływem powietrza.
• Level In: Słuchawki umożliwiające zanurzenie się w dźwięku przy każdej czynności, z głośnikami trójdrożnymi dużej mocy, odtwarzającymi szeroki zakres naturalnych i wyraźnie odseparowanych tonów niskich, średnich i wysokich.

Samsung Level Over – specyfikacja:

Dźwięk Membrana biocelulozowa 50 mm z magnesem neodymowym
Aktywne tłumienie hałasu (ACN)
Bluetooth BT 3.0/apt-X, SBC
Wzornictwo Gąbka nauszników o dużej elastyczności
Pałąk wyściełany gładkim materiałem skóropodobnym
Interfejs Smart Touch Control/wejście słuchawkowe 3,5 mm
Funkcje S Voice
Parowanie Bluetooth
Układ redukcji hałasu z 2 mikrofonami/tłumienie echa
Czas rozmowy/odsłuchu/czas czuwania przy włączonym ANC: 15 godz./30 godz.
Czas rozmowy/ odsłuchu / czas czuwania przy wyłączonym ANC: 30 godz./200 godz.
Skład zestawu Wysokiej klasy etui / kabel micro USB
Odłączany przewód audio z mikrofonem i zdalnym sterowaniem
Adapter wtyczki (do samolotu)
Wymiary 175 x 190 x 78 mm; 350 g

 

Samsung Level On – specyfikacja:

Dźwięk Podwójna membrana 40 mm
Wzornictwo Komfortowe nauszniki i pałąk
Interfejs Wejście słuchawkowe jack 3,5 mm
Funkcje S Voice
Skład zestawu Wysokiej klasy etui
Odłączany przewód audio z mikrofonem i zdalnym sterowaniem
Wymiary 161,75 x 181,4 x 70,4 mm; 209,8 g

 

Samsung Level In – specyfikacja:

Dźwięk Głośniki trójdrożne
– 2 głośniki z przetwornikami zbalansowanymi (dźwięk HD – tony wysokie i średnie)
– 1 głośnik dynamiczny (głęboki bas)
Interfejs Wejście słuchawkowe jack 3,5 mm
Funkcje S Voice
Skład zestawu Wysokiej klasy etui
4 silikonowe końcówki douszne, 3 końcówki piankowe z funkcją pamięci kształtu
Waga 15,7 g
Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *