Menu Zamknij

Vectra ponownie w czołówce dostawców telewizji – nowe kanały od września, łącznie ponad 200 pozycji

Od 27 sierpnia Vectra rozszerza swoją ofertę programową o kilka różnorodnych tematycznie kanałów telewizyjnych, większość w jakości HD. Po zmianach cyfrowa oferta Vectry będzie zawierać łącznie 202 programy w tym 55 w jakości HD. Liczba i różnorodność kanałów umacniają czołową pozycję Vectry wśród krajowych operatorów telekomunikacyjnych.


image002Dzięki włączeniu nowych programów zwiększy się zawartość każdego pakietu telewizji cyfrowej Vectry. Wszyscy abonenci zyskają programy: Stopklatka TV HD oraz TV Puls HD. Abonenci pakietu Złotego oraz Platynowego otrzymają Nickelodeon HD oraz TV Wybrzeże, uruchamiany przede wszystkim z myślą o mieszkańcach Pomorza. Natomiast TV Republika HD, AXN Spin HD oraz Power TV HD wejdą w skład Pakietu Platynowego. Abonenci Pakietu Złotego ucieszą się z wiadomości, iż otrzymają dostęp do kanału TV Republika.

– Po raz kolejny Vectra potwierdza, że zależy nam na dotarciu z ofertą telewizyjną do wszystkich członków rodziny. Chcemy jak najpełniej zaspokajać indywidualne potrzeby każdego widza, niezależnie od wieku i zainteresowań. Dlatego rozwijamy wybór kanałów w każdej tematyce, dbając także o zwiększanie pozycji w jakości HD. Obecnie włączamy aż 7 programów, w tym nowości
rynkowe, które bardzo dobrze uzupełniają naszą ofertę programową skierowaną do całej rodziny.
Aż 6 z tych kanałów jest w wersji HD – powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój programingu Vectry.

Po uruchomieniu nowych pozycji cyfrowe Pakiety Vectry będą zawierać odpowiednio:
Pakiet stalowy – 33 kanały w tym 6 HD;
Pakiet srebrny – 66 kanałów w tym 9 HD;
Pakiet złoty – 123 kanały w tym 19 HD;
Pakiet platynowy – 154 kanały w tym 33 HD;

Opisy nowo uruchamianych kanałów:

Stopklatka TV HD – pozycja na dekoderze 317

To nowy kanał filmowy. Szeroki wybór kina zagranicznego i polskiego zapewnia: najlepsze komedie, wciągające thrillery, kultowe seriale, poruszające dokumenty, klasyczne westerny, trzymające w napięciu kryminały, kino kostiumowe i wielkie filmowe widowiska.

TV Puls HD – pozycja na dekoderze 119

To piąta telewizja w Polsce. TV Puls emituje najlepsze filmy, seriale i animacje dla dzieci. Stacja jest laureatem Telekamery Tele Tygodnia 2014 oraz tytułu Nadawcą Roku 2013 przyznanego przez magazyn „Media & Marketing Polska”.

Nickelodeon HD – pozycja na dekoderze 409 

To pierwszy młodzieżowy kanał high definition w Polsce. Młodzi widzowie, spragnieni rozrywki, znajdą tu najlepsze seriale oraz animacje, znane ze światowej oferty Nickelodeon, po raz pierwszy w Polsce zaprezentowane
w jakości HD.

TV Wybrzeże SD – pozycja na dekoderze 826 

Kanał informacyjno-rozrywkowy z Pomorza. Na rynku od ponad 10 lat – zawsze blisko spraw mieszkańców regionu. Serwisy informacyjne, publicystyka klasyczna i społeczna, pełnometrażowe relacje z wydarzeń czy audycje rozrywkowe.

TV Republika HD – pozycja na dekoderze 824 

To polski kanał telewizyjny o profilu informacyjnopublicystycznym. Serwisy informacyjne, audycje na żywo, cykliczne magazyny, programy kulturalne i reportaże. Wśród twórców telewizji jest wielu wybitnych dziennikarzy i publicystów, m. in.: Bronisław Wildstein i Tomasz Terlikowski. Telewizja Republika to kanał nadający program 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

AXN Spin HD – pozycja na dekoderze 310

AXN Spin HD jest w Polsce czwartym z kolei kanałem z rodziny AXN. Oferta kanału skierowana jest do młodych widzów aktywnie użytkujących media. Stałymi pozycjami w paśmie są takie seriale jak: Miecz Prawdy, Piękna i bestia, Teen wolf: Nastoletni wilkołak czy Przygody Merlina, oraz te o tematyce typowo dziewczęcej jak Plotkara, Zaklinacze Koni czy Słodkie kłamstewka.

POWER TV HD – pozycja na dekoderze 605

To nowy kanał o profilu muzyczno-rozrywkowym. Hasło kanału 100% rozrywki przez całą dobę, nadawca traktuje bardzo dosłownie. W POWER TV HD można oglądać transmisje na wyłączność koncertów oraz wywiady z największymi gwiazdami muzyki rozrywkowej.

Równolegle z uruchomieniem nowych programów Vectra zmieni pozycję na dekoderze niektórych obecnie emitowanych kanałów. Swoje miejsca (numery) zmienią m.in. pozycje z rodziny Canal+, Filmbox i HBO oraz kilka programów indywidualnych. Uporządkowanie listy kanałowej łatwi abonentom przeszukiwanie stale rosnących zasobów kanałowych a także usprawni dokładanie nowych pozycji programowych.

Po zmianach pełna cyfrowa oferta programowa Vectry będzie zawierać 202 kanały, w tym 55 HD. Także 16 programów radiowych nadawanych cyfrowo.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *